Od 22 lipca rozpoczynamy rezerwacje mieszkań i lokali usługowych w inwestycji Nova Atmosfera, zlokalizowanej w Miasteczku Wilanów, w rejonie ulic Klimczaka i Al. Rzeczypospolitej.

To już trzecia inwestycja Acciona Nieruchomości zlokalizowana w Miasteczku Wilanów po Apartamentach Atmosfera i Mojej Atmosferze. Miasteczko Wilanów jest miejscem szczególnie przyjaznym dzieciom, których przybywa tu z roku na rok. Powiększające się rodziny potrzebują większych mieszkań i odpowiednio przygotowanej przestrzeni. Osiedle Nova Atmosfera stworzyliśmy właśnie z myślą o rodzinach z dziećmi.

W czterokondygnacyjnym budynku przeważają mieszkania 3- i 4-pokojowe o powierzchniach od 58 do 132m2. Najbardziej wymagającym proponujemy 4- i 5-pokojowe penthouse’y z tarasami na ostatnim piętrze. W ofercie można także znaleźć popularne kawalerki i mieszkania 2-pokojowe.

Wszystkie mieszkania są wyposażone w balkony lub przydomowe ogródki. Do dyspozycji mieszkańców będzie miejsce na przechowywanie rowerów i wózków. Oferujemy również komórki lokatorskie i miejsca parkingowe na parkingu podziemnym w atrakcyjnej cenie.

Inwestycja powstanie w ustronnym miejscu, z dala od ruchliwej ulicy. W obrębie osiedla powstanie plac zabaw oraz atrakcyjna przestrzeń wypoczynkowa.

Dbając o komfort rodziny, Nova Atmosfera powstanie w idealnym miejscu do codziennego życia. Gotowa infrastruktura handlowo-usługowa, bliskość żłobków, przedszkoli, szkół, a także liczne tereny zielone pozwalają prowadzić spokojne i bezpieczne życie rodzinne. Znajdujące się zaledwie kilkadziesiąt metrów od inwestycji przystanki autobusowe, tramwajowe oraz stacja rowerów miejskich, umożliwiają swobodne przemieszczanie się po dzielnicy i w inne rejony Warszawy.