Zapraszamy do udziału w KONKURSIE OFERT NA ZAKUP LOKALI UŻYTKOWYCH zlokalizowanych na parterze budynku mieszkalnego Atmosfera Atelier przy al. Rzeczypospolitej 8 w Warszawie.

Inwestycja Atmosfera Atelier położona jest w sercu Miasteczka Wilanów, w odległości kilku kroków od skrzyżowania al. Rzeczypospolitej i ul. Klimczaka, w bezpośrednim sąsiedztwie Świątyni Opatrzności Bożej.

 

W parterze budynku, od strony al. Rzeczypospolitej – jednej z głównych ulic Miasteczka Wilanów –  zlokalizowanych jest 11 lokali usługowych, każdy z nich dostępny z poziomu chodnika.

 

Wejścia wszystkich lokali usługowych będą przeszklone. Ich witryny okienne wychodzić będą bezpośrednio na al. Rzeczypospolitej, która jest jedną z najczęściej uczęszczanych tras spacerowych i rowerowych w południowej części Miasteczka Wilanów. Lokale usługowe będą znajdować się w pasie komunikacyjnym, łączącym wiele wilanowskich placówek edukacyjnych z trasami autobusów miejskich i planowanej linii tramwajowej wzdłuż al. Rzeczypospolitej.

 

Przestronne wnętrza lokali o wysokości ponad 3,5 m dają szerokie możliwości adaptacyjne pod kątem realizacji każdego typu usług, łącznie z gastronomią. Ekspozycja lokali na stronę południową i duże witryny okienne zapewniają optymalne doświetlenie wnętrza.

 

W ofercie dostępne są lokale o powierzchni od 42 do 129 m2, z możliwością ich łączenia.

 

Termin składania ofert mija 9 kwietnia o godzinie 12.00.

 

Szczegóły oferty oraz warunki konkursu mogą Państwo pobrać tutaj

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z biurem sprzedaży (tel. 22 428 32 22 lub 22 428 38 22).

 

W ofercie mamy również jeden lokal usługowy w inwestycji Moja Atmosfera (lok. U4, przy ul. Klimczaka 15, obecnie biuro sprzedaży Acciona Nieruchomości Wilanów) oraz dwa lokale w inwestycji Nova Atmosfera (lok. U1 i U3 przy ul. Teodorowicza 4, z terminem realizacji w III kwartale 2018 roku). Lokale te są dostępne w sprzedaży, ale nie są przedmiotem konkursu.