< Wróć

ACCIONA IDZIE JAK BURZA

27/12/2021

ACCIONA idzie jak burza w centrum działań stawiając człowieka i jego potrzeby.

"Chcemy inspirować do czynienia dobra, by nasze projekty przekładały się na dobrobyt nie tylko naszych klientów, ale także całej społeczności" – podsumowuje Katarzyna Unold - Dyrektor Zarządzająca ACCIONA.

ACCIONA od prawie 30 lat realizuje projekty budowlane na terenie Warszawy. Rok 2021 był przełomowy dla firmy,  ukończyliśmy i przekazaliśmy właścicielom dwie inwestycje praktycznie w tym samym momencie (U-City Residence przy ul. Henryka Brodatego 10 w Warszawie oraz AR4 w Miasteczku Wilanów przy Al. Rzeczypospolitej 4), ogłosiliśmy plany ekspansji – w 2022 roku rozpoczynamy działalność deweloperską na kolejnych rynkach w Polsce. Do tej pory realizowaliśmy głównie inwestycje budowlane na terenie Warszawy. W 2021 roku rozpoczęliśmy realizację inwestycji – osiedle BLANCO w Pruszkowie przy ul. Lipowej 42, jest to pierwsza inwestycja ACCIONA poza stolicą, jednak ciągle w obrębie aglomeracji warszawskiej. W roku 2022 ACCIONA wchodzi z nowymi projektami na rynek trójmieski, gdzie będzie realizować inwestycje w Gdańsku i Gdynii. Planowane są też kolejne inwestycje w Warszawie.

Więcej o tym co wydarzyło się w 2021 roku w ACCIONA i jakie kolejne projekty przed nami w nowym roku 2022 na łamach Eurobuild CEE – KLIKNIJ TUTAJ
------------
ACCIONA Nieruchomości jest dumną częścią Grupy ACCIONA działającej na wszystkich kontynentach w obszarach energii odnawialnej, infrastruktury, ochrony środowiska oraz zrównoważonych rozwiązań dla biznesu.

Podziel się w social media

30

lat doświadczenia

2900+

sprzedanych mieszkań

200 tys.

m2 inwestycji w Polsce
acciona w mediach społecznościowych >