< Wróć

ACCIONA PO RAZ PIERWSZY W RANKINGU NAJLEPSZYCH MAREK!

16/03/2022

ACCIONA po raz pierwszy pojawia się w rankingu Interbrand 𝗕𝗲𝘀𝘁 𝗦𝗽𝗮𝗻𝗶𝘀𝗵 𝗕𝗿𝗮𝗻𝗱𝘀 wyróżniona jako jedna z 30 najcenniejszych hiszpańskich marek!

„Największą wartością ACCIONA, jest to, że jest jedyną firmą użyteczności na świecie bez jakiejkolwiek spuścizny związanej z paliwami kopalnymi, a dodatkową wartością jest jej przywództwo i realizacja działań w stronę zmian na drodze do zrównoważonego rozwoju”, wspomina Interbrand. #InvestinPlanet

 

Posiadanie silnej marki to spójna i rozpoznawalna strategia i działania firmy, która pozwala oferować nie tylko produkty i usługi ale także wartości i wizje. Pod wieloma względami silna marka także przekłada się na sukcesu firmy i jest wynikiem skutecznej strategii marki. Zbudowanie silnej marki wymaga czasu i ciągłego wysiłku, ale silna marka znacznie zwiększa wartość firmy. Zapewnia pracownikom poczucie wspólnoty, sensu oraz kierunku działania, motywację i przynależność.

 

Sposób prowadzenia działalności gospodarczej #BusinessAsUnusual przyczynił się do pozycjonowania ACCIONA jako najbardziej ekologicznego dostawcy energii elektrycznej na świecie już siódmy rok z rzędu (6. miejsce, kiedy przygotowywano raport), a także do „holistycznego ukierunkowania na zrównoważony rozwój”, w którym firma prowadziła również ekspansję w kierunku współdzielonej mobilności miejskiej, podkreśla raport.

 

Raport Best Spanish Brands jest przygotowywany przez Interbrand co dwa lata w celu analizy „średniookresowego wpływu inicjatyw – brandingu, innowacji, wiedzy o kliencie i biznesie – podejmowanych przez firmy oraz oceny zróżnicowania wartości ich marek.

 

Raport wskazuje marki, które są dynamiczne, przyszłościowe (wyznaczają trendy i kierunki dla sektorów, w którym działają) i dostosowane do tego, jak zmienia się świat. Przywództwo: czynniki są wspólnie bardziej dynamiczne i zorientowane na klienta, odzwierciedlając myślenie międzybranżowe, a my zwiększamy znaczenie responsywności, w oparciu o analizę danych Best Global Brands.

--------------------------------------------------------

Acciona Nieruchomości z powodzeniem od 30 lat realizuje inwestycje deweloperskie na terenie Warszawy będąc dumną częścią grupy ACCIONA działającej na wszystkich kontynentach w obszarach energii odnawialnej, infrastruktury, ochrony środowiska oraz zrównoważonych rozwiązań dla biznesu. ACCIONA w Polsce dynamicznie się rozwija i obecnie realizuje budowę osiedla mieszkaniowego w Pruszkowie przy ul. Lipowej. W tym roku ACCIONA wchodzi na nowy rynek w Polsce: Trójmiasto i planowany jest start inwestycji w Gdańsku (Kamienna Grobla 28-29 oraz osiedle mieszkaniowe w Gdyni).

 

-------------------------------------------------------

Link do artykułu na stronie Grupy ACCIONA - KLIKNIJ TUTAJ!

Podziel się w social media

30

lat doświadczenia

2900+

sprzedanych mieszkań

200 tys.

m2 inwestycji w Polsce
acciona w mediach społecznościowych >