< Wróć

ACCIONA ZNOWU WŚRÓD NAJLEPSZYCH W POLSCE!

14/12/2022

Spieszymy z niesamowitymi informacjami, 🟥 ACCIONA znowu wśród najlepszych w Polsce! 🟥 ACCIONA została wybrana jednym z trzech najlepszych deweloperów w Polsce pod kątem budowania zaangażowania w mediach społecznościowych - najbardziej angażującego kontentu na Facebooku w 2022 roku (III miejsce).

🟥 Dołącz do naszego Facebooka już teraz KLIKNIJ TUTAJ

🟥 Gratulacje dla naszej Marketing & PR Manager  Katarzyny Gast oraz dla agencji inmarketing digital agency za ich ciężką pracę, która owocowała tak olbrzymim sukcesem - 𝕥𝕪𝕥𝕦ł𝕖𝕞 𝕛𝕖𝕕𝕟𝕖𝕘𝕠 𝕫 𝟛 𝕟𝕒𝕛𝕓𝕒𝕣𝕕𝕫𝕚𝕖𝕛 𝕒𝕟𝕘𝕒ż𝕦𝕛ą𝕔𝕪𝕔𝕙 𝕡𝕣𝕠𝕗𝕚𝕝𝕚 𝕕𝕖𝕨𝕖𝕝𝕠𝕡𝕖𝕣ó𝕨 𝕨 ℙ𝕠𝕝𝕤𝕔𝕖 𝕨 𝟚𝟘𝟚𝟚!

„Wyznaję zasadę, że budowanie zaangażowania w działaniach marketingowych to strategia przyszłości. Sądzę, że wiele firm musi przeformułować relację marka-konsument i przyjąć strategie marketingu angażującego. Zaproś swoich klientów do stołu, aby stali się częścią historii Twojej marki. Buduj ciekawe treści bo to one są kluczowe w marketingu angażującym, ponieważ jest to podstawowy sposób komunikacji wykraczający poza bezpośrednie interakcje z obsługą klienta, zwłaszcza za pośrednictwem mediów cyfrowych i społecznościowych. Ta strategia oznacza interakcję w sposób, który zapewnia wartość dla odbiorców, mając na celu tworzenie prawdziwych relacji opartych na wzajemnym szacunku i zaufaniu.” – mówi Katarzyna Gast, Marketing & PR Manager ACCIONA

Od ponad dwóch lat ACCIONA realizuje zupełnie nową strategię komunikacji, marketingu i promocji.

🟥Dziękujemy Instytut Badań Internetu i Mediów Społecznościowych za to wyróżnienie! Bardzo się z niego cieszymy!

------------------------------------------
Wyróżnienie jest jak najbardziej obiektywne - oparte na suchych danych liczbowych. Instytut prowadzi unikalne w skali krajowej badania w zakresie skutecznego dotarcia z komunikacją do odbiorców w kanałach social media i Internecie oraz analizy sentymentu i emocji w zakresie społecznych oczekiwań.

-----------------------------------------------------------

24 lutego ACCIONA została wyróżniona tytułem Firmy Budowlanej Roku 2021. Tytuł Firmy Budowlanej Roku 2021 został przyznany ACCIONA za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym oraz za szczególne osiągnięcia w 2021 roku, wyróżniające naszą na tle branży i konkurencji.

ACCIONA działa od 30 lat na terenie Warszawy realizując projekty budowlane głównie o charakterze mieszkaniowym lub mieszkaniowo-usługowym i jest dumną częścią międzynarodowej grupy ACCIONA której celem jest budowanie lepszej planety poprzez realizowane projekty w obszarach energii odnawialnej, infrastruktury, budownictwa, logistyki i nieruchomości.

Podziel się w social media

30

lat doświadczenia

2900+

sprzedanych mieszkań

200 tys.

m2 inwestycji w Polsce
acciona w mediach społecznościowych >