Poznaj okolicę

Mieszkaj dobrze i miej Warszawę w zasięgu ręki

Miasto Pruszków jest rewelacyjnie skomunikowane z Warszawą. Liczna okoliczna infrastuktura osiedla BLANCO pozwala na wygodne życie na codzień a rewelacyjna lokalizacja pozwala na dojazd . Do centrum Warszawy dojedziesz w 29 minut!

29 minut

do centrum Warszawy

3 minuty

do stacji WKD Pruszków

1 minuta

do sklepu spożywczego

1 minuta

do Szkoły Podstawowej

4 minuty

do przedszkola publicznego

3 minuty

do szpitala

7 minut

do galerii handlowej

4 minuty

do pływalni z basenami

3 minuty

do Urzędu Miasta Pruszkowa

2 minuty

na targ

Poznaj najnowszą inwestycję ACCIONA

BLANCO

Pruszków jest bliżej Warszawy niż nam się wydaje i właśnie tutaj powstaje najnowska inwestycja dewelopera ACCIONA – Osiedle BLANCO.

Usytuowanie blisko centrum Pruszkowa i opodal stacji kolejki WKD (piechotą tylko 10 minut, rowerem 3 minuty do stacji WKD Pruszków) gwarantuje rewelacyjną lokalizację, która umożliwia sprawny i szybki dojazd do centrum Warszawy. W okolicy inwestycji jest pełna infrastruktura, (szkoły, przedszkola, sklepy, ośrodki sportu i rekreacji a także liczne restauracje).

Dowiedz się więcej

Bezpieczne i komfortowe miejsce do życia dla całej rodziny, blisko centrum Pruszkowa oraz stacji WKD Pruszków. Nowoczesne mieszkania 2,3 i 4 pokojowo w budynkach charakteryzujących się niską zabudową i nowowczesną architekturą.

Lipowa 42 w Pruszkowie, to właśnie tutaj powstanie osiedle BLANCO. Za realizację projektu odpowiada deweloper ACCIONA, który od 30 lat realizuje z sukcesem inwestycje mieszkaniowe na terenie Warszawy. Inwestycje ACCIONA to tysiące zadowolonych Klientów.

ACCIONA odpowiada za takie warszawskie projekty jak Apartamenty Pańska, Osiedle Lesne na Bemowie, czy też liczne inwestycje na terenie Miasteczka Wilanów – w tym Apartamenty Atmosfera, Nova Atmosfera, B8, czy też AR4.

BLANCO

Nowe miejsce na mapie Pruszkowa

 

Docelowo osiedle BLANCO będzie składać się z siedmiu kameralnych budynków mieszkalnych wielorodzinnych oferujących łącznie 300 mieszkań o metrażach od 37,5 m2 do 87 metrów kwadratowych.

W ramach etapu I będą dostępne mieszkania od 40 do 88,5 m2.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie. W ramach inwestycji dostępne będą mieszkania 2, 3 lub 4-pokojowe. Mieszkania posiadają loggie, balkony i tarasy oraz ogródki.

Dodatkowo dla przyszłych mieszkańców osiedla przewidziane są miejsca postojowe w garażu podziemnym. Na terenie osiedla powstanie także plac zabaw dla dzieci (etap II inwestycji).

TYSIĄCE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Poznaj dewelopa ACCIONA

ACCIONA to deweloper z 30 letnim doświadczeniem na polskim rynku. Cechuje nas wysoki standard wykonania, znakomity dobór lokalizacji pod inwestycje oraz współpraca z najlepszymi studiami architektonicznymi, celem stworzenia najbardziej przyjaznych warunków do zamieszkania dla przyszłych mieszkańców. ACCIONA przede wszystkim jest znana na terenie Warszawy.

W tym roku ACCIONA oddaje do użytkowania 2 kolejne inwestycje (U-City Residence – w dzielnicy Warszawa-Ursus, Gołąbki i AR4 w Miasteczku Wilanów). Dostępne ciągle są w sprzedaży mieszkania w ramach inwestycji U-City Residence. W tym roku ACCIONA także rozpoczyna nowe inwestycje poza Warszawą m.in. w Gdańsku i Gdyni.

Działalność ACCIONA jest oparta na długoletnim doświadczeniu.

Na zdjęciu Apartamenty Pańska przy Rondzie Daszyńskiego w Warszawie – zrealizowane przez ACCIONA w 2010 roku

Dziennik budowy

Postępy na budowie –
Maj 2022

Zobacz

Postępy na budowie –
Kwiecień 2022

Zobacz

Postępy na budowie –
Marzec 2022

Zobacz

Postępy na budowie –
Luty 2022

Zobacz

Postępy na budowie –
Styczeń 2022

Zobacz

Postępy na budowie –
Grudzień 2021

Zobacz

Postępy na budowie –
Listopad 2021

Zobacz

Postępy na budowie –
Październik 2021

Zobacz

Postępy na budowie –
Wrzesień 2021

Zobacz

Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy do Ciebie

Masz pytania? Nasi doradcy odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą wybrać idealne mieszkanie.

Kontakt

Acciona Nieruchomości

Deweloper

Biuro Sprzedaży