Poznaj okolicę

Ulica Lipowa w Pruszkowie znajduję się kilka kroków od Centrum Pruszkowa i nieopodal stacji WKD Pruszków. Stąd nie tylko szybko dojedziemy do centrum Pruszkowa, ale także bardzo sprawnie i szybko dotrzemy do centrum Warszawy. W Pruszkowie infrastruktura lokalna bardzo szybko i dynamicznie się rozwija. Miasto dużo inwestuje mają na względzie stworzenia komfortowych warunków do życia dla swoich mieszkańców. Bliskość Parku Potulickich, ośrodków sportów i rekreacji oraz szkół, przedszkoli i żłobków sprawia, że osiedle BLANCO to atrakcyjne miejsce do zamieszkania la osób poszukujących spokoju, komfortu życia codziennego zarówno zawodowego jak tez i całej rodziny jak też możliwości aktywnego wypoczynku w okolicy.

29 minut

do Centrum Warszawy

3 minuty

do stacji WKD Pruszków

1 minuta

do sklepu spożywczego

1 minuta

do Szkoły Podstawowej

4 minuty

do przedszkola publicznego

3 minuty

do szpitala

7 minut

do galerii handlowej

4 minuty

do pływalni z basenami

3 minuty

do Urzędu Miasta Pruszkowa

2 minuty

na targ

Sieć linii Warszawskiej Kolei Dojazdowej jest zlokalizowana w południowo-zachodnim paśmie osadniczym aglomeracji warszawskiej. Przebiega przez obszar trzech powiatów: m.st. Warszawy, pruszkowskiego i grodziskiego, w tym 2 dzielnic m.st. Warszawy oraz 6 gmin: Warszawa Ochota, Warszawa Włochy, Michałowice, Pruszków, Brwinów, Podkowa Leśna, Milanówek i Grodzisk Mazowiecki.

Atrakcje w okolicy

cart images

Park Potulickich

4 min samochodem

17 min piechotą

 

Największy i najpiękniejszy park w Pruszkowie, położony w samym centrum miasta. Dodatkową atrakcją parku są zbiorniki wodne. Na terenie parku znajduje się Pałacyk Potulickich oraz liczne zbiorniki wodne i stawy – cały zespół pochodzi z poczatku XIXw. i stanowi obiekt zabytkowy. Na terenie Parku znajduje się także Muzeum Starożytnego Hutnictwa z ciekawymi zbiorami archeologicznymi.

cart images

Park Kultury i Wypoczynku Mazowsze

10 min samochodem

16 min rowerem

 

Park ten mieści się przy ul. Szarych Szeregów i potocznie nazywany jest Glinkami Hosera. Cechuje się zbiornikami wodnymi o powierzchni 5ha. W 2009 roku park ten został wybrany najpięknieszym parkiem Mazowsza. Na terenie parku znajduje się kąpielisko w którym można morsować zimą, a latem plażować z rodziną. Na terenie parku jest także plac zabaw, ścieżki edukacyjne i boiska sportowe.

cart images

Pływalnia Kapry

4 min samochodem

16 min piechotą

 

Pływalnia kryta „Kapry” w Pruszkowie basen sportowy o wymiarach 25m basen rekreacyjny o długości 12,5m z atrakcjami (gejzer, dzika rzeka), dostępne są też zjeżdżalnie, sauna i jacuzzi. Dodatkowo na terenie obiektu oferowane są liczne zajęcia sportowe jak m.in. nauka pływania, zajęcia w klubie fitness, aqua aerobic.

cart images

Stawy Pęcickie

4 min samochodem

18 min piechotą

 

Jesteś zapalonym wędkarzem? A może lubisz przyrodę i pasjonujesz się obserwowaniem ptaków. Stawy Pęcickie są siedzibą kilku zagrożonych gatunków. Wędkarze mogą rozwijać swoją pasję na łowiskach no-kill karpii oraz drapieżników – szczupaków.

cart images

Tor kolarski

4 min samochodem

15 min piechotą

 

Pierwszy w Polsce kryty tor kolarski znajdujący się w Pruszkowie w Arenie Pruszków. To tutaj ćwiczy nasza kadra kolarska. To nowoczesny obiekt o charakterze hali widowiskowo sportowej, gdzie oprócz treningów kolarskich odbywają się liczne koncerty, imprezy sportowe.

cart images

Centrum Handlowe

6 min samochodem

9 min rowerem

Raj dla wszystkich lubiących zakupy. Rozrywka i zakupy w jedynym miejscu. Oprócz licznych sklepów i punktów usługowych znajdziesz tutaj punkty gastronomiczne i restauracje i atrakcje dla dzieci jak wrotkartnię.

Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy do Ciebie

Masz pytania? Nasi doradcy odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą wybrać idealne mieszkanie.

Kontakt

Acciona Nieruchomości

Deweloper

Biuro Sprzedaży