Poznaj BLANCO

BLANCO po hiszpańsku oznacza kolor biały, który kojarzy nam się z czymś czystym, nowym, nowoczesnym i właśnie taka jest architektura osiedla BLANCO realizowanego przez dewelopera ACCIONA.

Osiedle BLANCO docelowo będzie składać się z siedmiu osobnych budynków wielorodzinnych oferujących łącznie 300 mieszkań o metrażach od 37.5 m2 do 87 m2. W ramach inwestycji dostępne są mieszkania 2, 3 lub 4 pokojowe z tarasami, ogrodami, balkonami i loggiami. Dla przyszłych mieszkańców przewidziane są miejsca postojowe w garażu podziemnym. Cała inwestycja będzie realizowana w dwóch etapach. Budowa I etapu rozpocznie się jesienią 2021 roku.

Twoje osiedle

Pobliska infrastruktura oraz bliskie położenie nieopodal centrum Pruszkowa oraz stacji WKD Pruszków sprawia, że Osiedle BLANCO stwarza komfortowe warunki do życia dla przyszłych mieszkańców. W najbliższej okolicy znajduje się szkoła podstawowa, niedaleko także dostępne są przedszkole i żłobek. Stąd także szybko dojedziesz do Warszawy zarówno samochodem jak też kolejką podmiejską WKD. Czas dojazdu pociągiem z centrum Warszawy do Pruszkowa wynosi niecałe 30 minut. Dojazd samochodem do centrum Warszawy wynosi około 30-40 minut. Bardzo gęsta sieć połączeń pociągów SKM, Kolei Mazowieckich oraz WKD sprawia, że dojazd transportem szynowym do Pruszkowa jest niezwykle atrakcyjny.
Z Warszawy do Pruszkowa prowadzą Aleje Jerozolimskie, których przedłużenie na terenie miasta stanowi aleja Wojska Polskiego. Pruszków dynamicznie się rozwija i zmienia stając się przyjaznym miejscem do mieszkania i życia dla osób szukających nowego budownictwa nieopodal Warszawy i dobrze skomunikowanego z Warszawą z pełną infrastrukturą i w przystępnych cenach.

Doświetlone mieszkania z ogrodami, tarasami, balkonami i loggiami

Architektura Osiedla BLANCO jest nowoczesna i ukierunkowana na komfort przyszłych mieszkańców. Mieszkania są doświetlone, kameralna zabudowa nie przytłacza, wręcz przeciwnie daje poczucie relaksu i bezpieczeństwa a duże okna doświetlają mieszkania światłem naturalnym.

BLANCO to:

Rewelacyjna lokalizacja
blisko centrum Pruszkowa i WKD Pruszków

Piękna, nowoczesna
architektura

Tarasy, balkony,
loggie i ogrody

Zaledwie 30 minut
do Centrum Warszawy

Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy do Ciebie

Masz pytania? Nasi doradcy odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą wybrać idealne mieszkanie.

Kontakt

Acciona Nieruchomości

Deweloper

Biuro Sprzedaży