<Wróć

Acciona - Twój partner w realizacji marzeń o własnym mieszkaniu

13/09/2023

Przez ostatnie trzy dekady Acciona dostarcza Polakom mieszkania ich marzeń, dbając o ekologię i słuchając głosu lokalnych społeczności. Poznaj bliżej naszą firmę, dowiedz się, jakie ideały przyświecają nam w naszej pracy i czym kierujemy się, podejmując kluczowe decyzje. Długi staż na rynku nieruchomości oraz wiele udanych inwestycji pozwalają nam czerpać z naszego doświadczenia i nieustannie się rozwijać, by poprawiać jakość świadczonych przez nas usług i jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Zobacz, w jaki sposób dążymy do tego, by w ofercie inwestycji Acciona znalazły się mieszkania na każdą kieszeń.

30 lat doświadczenia w branży deweloperskiej - historia Acciona

Nasza firma jest znana na polskim rynku deweloperskim od ponad trzech dekad. Od samego początku Acciona zyskała zaufanie klientów dzięki solidnemu doświadczeniu i nieustającej pasji do tworzenia wyjątkowych przestrzeni do życia. Nie jesteśmy jednak lokalnym przedsiębiorstwem, Acciona to hiszpański koncern działający na pięciu kontynentach. Nie oznacza to jednak, że interesują nas tylko globalne wpływy. Firma angażuje się również lokalnie, tworząc projekty, które wpływają pozytywnie na społeczności i środowisko w okolicach swoich inwestycji. Szeroka skala działania firmy ma swoje niewątpliwe zalety, tak rozbudowana baza klientów i inwestycji pomaga nam nieustannie podnosić standardy naszych projektów i realizacji. Dzięki temu, że Acciona jest światową firmą, jesteśmy w stanie dostarczać klientom wyłącznie najlepsze rozwiązania.

Jako firma deweloperska ogromny nacisk kładziemy na zrównoważony, ekologiczny rozwój. Zdajemy sobie sprawę z tego, w jakim stanie jest obecnie środowisko naturalne i dokładamy wszelkich starań, aby zminimalizować nasz ślad węglowy i tworzyć nowoczesne, energooszczędne kompleksy mieszkalne. Przyznane nam certyfikaty: ISO9001 i ISO14001 potwierdzają najwyższe standardy jakości panujące w Acciona oraz nasze zaangażowanie ochronę środowiska.

Nowe inwestycje Acciona w Trójmieście - mieszkania dla każdego

Najnowsza inwestycja naszej firmy to dwa osiedla mieszkalne w Trójmieście. Inwestycje Zbożowa oraz Kamienna Grobla to szeroki wybór lokali. Oferujemy zarówno przytulne lofty i mieszkania w zacisznej okolicy, jak i luksusowe apartamenty w centrum Gdańska. Poznaj projekty naszych osiedli i wybierz najlepsze miejsce dla siebie i Twojej rodziny.

“Zbożowa” - mieszkania z widokiem na przyszłość

Inwestycja “Zbożowa” to prawdziwy raj dla miłośników natury i komfortowego życia. Osiedle położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie parków i lasów, co tworzy otoczenie, które zaprasza do relaksu i wyciszenia. To miejsce, gdzie każdy oddech pachnie lasem. Projektowaliśmy je z myślą o rodzinach, które chcą zapewnić swoim pociechom bezpieczne dzieciństwo na łonie natury. Lokale na osiedlu Zbożowa także to idealna inwestycja na pierwsze mieszkanie dla młodych osób.

Osiedle “Zbożowa” składa się z trzech kameralnych, nowoczesnych budynków z podziemnymi garażami oraz windą. Wszystkie mieszkania na tym osiedlu wyposażone są w ekologiczne rozwiązania, które nie tylko pomagają dbać o środowisko, ale także przekładają się na obniżenie kosztów eksploatacji dla mieszkańców.

“Zbożowa” oferuje więcej niż tylko mieszkania z pięknym widokiem w przystępnych cenach. Na terenie osiedla znajduje się plac zabaw wykonany z naturalnych materiałów, otoczony drzewami, co zapewnia dzieciom bezpieczne miejsce do zabawy. Dodatkowo niepowtarzalne elementy małej architektury, wykonane z naturalnego drewna, takie jak wygodne leżanki, siedziska i ławki, podkreślają atrakcyjność tego miejsca. Dla miłośników dwóch kółek dostępne są stojaki rowerowe, a także zewnętrzne miejsca postojowe, w tym część pod wiatami. To osiedle, które pomoże Ci nie tylko zbudować przyszłość Twoją i Twojej rodziny, lecz także zadbać o przyszłość naszej planety.

“Kamienna Grobla” - elegancja, luksus i nowoczesność

Osiedle “Kamienna Grobla”, usytuowane nad brzegiem malowniczej Nowej Motławy, to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Znajduje się przy ulicy Kamienna Grobla 28/29, tuż obok Mostu Toruńskiego i naprzeciwko urokliwej Wyspy Spichrzów. Tym, co wyróżnia naszą inwestycję jest nie tylko jej wyjątkowa architektura, łącząca historyczną fabrykę z nowoczesnym kompleksem mieszkalnym, lecz także doskonałe położenie blisko centrum miasta.

Pomiędzy budynkami kompleksu znajduje się kameralne patio, które zachwyca piękną roślinnością i oryginalną aranżacją przestrzeni. Jest to świetne miejsce do poznania się z sąsiadami lub odpoczynku na świeżym powietrzu po długim dniu spędzonym w biurze. Wieczorami patio podświetlają eleganckie, słupkowe lampiony, tworząc magiczną atmosferę.

Inwestycja “Kamienna Grobla” oferuje niezwykłe apartamenty loftowe oraz nowoczesne mieszkania typu studio. Wyjątkowo wysokie sufity (4 metry) nadają przestrzeni luksusowy charakter. Duże, połaciowe okna o wysokości ponad 2 metrów, o prostym lub łukowym sklepieniu, dostarczą do wnętrza mnóstwo naturalnego światła. Atutem apartamentów są również dodatkowe pomieszczenia, takie jak gabinet, garderoba, pralnia i spiżarnia. Ponadto każdy apartament posiada dwie łazienki z oknem, osobne WC oraz salon kąpielowy o powierzchni do 12 m². Odkryj harmonię pomiędzy przeszłością a nowoczesnością w jednym z najpiękniejszych zakątków Gdańska.

Acciona to deweloper z pasją i doświadczeniem, które pozwalają nam tworzyć wyjątkowe osiedla dla klientów z różnymi potrzebami i możliwościami. Bez względu na to, czy szukasz klasyki z zielonym akcentem na Osiedlu “Zbożowa” czy też luksusu w Inwestycji “Kamienna Grobla” - Acciona ma dla Ciebie miejsce, które spełni Twoje marzenia o własnym mieszkaniu. Łączymy tradycję z innowacją i zrównoważony rozwój z wyjątkowym stylem życia, tworząc miejsca, które inspirują i fascynują mieszkańców. Zajrzyj do nas i odkryj swoje miejsce w inwestycjach Acciona.

30

lat doświadczenia

2900+

sprzedanych mieszkań

200 tys.

m2 inwestycji w Polsce
acciona w mediach społecznościowych >