< Wróć

CYKL WARSZTATÓW PRO-EKOLOGICZNYCH ACCIONA DLA DZIECI

26/04/2022

Edukacja pro-ekologiczna ma sens, stąd wracam do cyklów warsztatów dla dzieci w szkołach mających na celu uświadomienie dzieciom jak kruchy jest eko-system i nasza natura i co możemy zrobić na co dzień w domu, czy też najbliższym otoczeniu by zadbać o naszą planetę.

W piątek, 22 kwietnia, obchodziliśmy Dzień Ziemi z tej okazji zorganizowaliśmy serię warsztatów ekologicznych dla dzieci z jednej ze szkół podstawowych – tym razem w Legionowie. Warsztaty poprowadziła Izabela Wierzchoń, która na co dzień piastuje stanowisko Kierowniczki Technicznej ds. Relacji z Klientami i Obsługi Gwarancyjnej. Cykl warsztatów został zorganizowany dla dzieci w klasach I-III (czyli dla dzieci w wieku 7-9 lat). Łącznie w warsztatach uczestniczyło 64 dzieci.

Warsztaty były dość wymagające, trwały aż 4 godziny podczas których dzieci poznawały problemy z jakimi boryka się nasza planeta oraz środowisko i zasoby naturalne, jak też zaprosiliśmy dzieci do zadań w tym sadzenia roślinek, które dzieci zabrały następnie do domu by móc dbać o domowy ogródek w domu i obserwować jak się pięknie rozwija się natura, gdy o nią dbamy. Sadzenie roślinek wsparło akcję promowania postaw proekologicznych już wśród najmłodszych.

Warsztaty ekologiczne ACCIONA to inicjatywa naszego wolontariatu pracowniczego, co roku organizowane w szkołach.

Sprawdźcie koniecznie załączone zdjęcia z warsztatów. Co najbardziej nas cieszy to że dzieci wykazały się bardzo dużym zaangażowaniem i także świadomością ekologiczną i wyszły z nich zachwycone!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z warsztatów!

    

 

Jednym z naszych haseł, przyświecających działalności całej Grupy ACCIONA jest „Eksperci w projektowaniu lepszej planety”. Jesteśmy globalną grupą, która opracowuje i zarządza zrównoważonymi rozwiązaniami infrastrukturalnymi, zwłaszcza w zakresie energii odnawialnej. Nasza działalność obejmuje cały łańcuch wartości, od projektowania i budowy po obsługę i konserwację.

Naszym celem jest pokierowanie przejściem na gospodarkę niskoemisyjną, zapewniając doskonałość techniczną i innowacyjność we wszystkich naszych projektach, aby zaprojektować lepszą planetę. Zależy nam na przyczynianiu się do rozwoju gospodarczego i społecznego społeczności, w których działamy.

W ACCIONA opowiadamy się za innym sposobem prowadzenia działalności, który promuje dobro społeczeństwa i planety, wykraczając poza interesy ekonomiczne. Inwestujemy w zrównoważone projekty, dzięki którym świat staje się lepszy.

Podziel się w social media

30

lat doświadczenia

2900+

sprzedanych mieszkań

200 tys.

m2 inwestycji w Polsce
acciona w mediach społecznościowych >