< Wróć

CZYTAJ WYWIAD NA ŁAMACH RZECZPOSPOLITEJ!

05/07/2022

1 lipca obchodzimy Światowy Dzień Architektury i właśnie tego dnia gazeta ogólnopolska oraz serwis internetowy z najważniejszymi wiadomościami z Polski i świata -  Rzeczpospolita - uczciła to święto wywiadem z Architektką - Dyrektorką Zarządzającą ACCIONA – Katarzyną Unold. CZYTAJ TUTAJ!

ACCIONA w Polsce stawia na piękną, ponadczasową i funkcjonalną architekturę, która nie tylko będzie cieszyć oko na co dzień ale przede wszystkim sprawi, że będzie się żyć i mieszkać dobrze. 

-----------------------------------------------------------

24 lutego ACCIONA została wyróżniona tytułem Firmy Budowlanej Roku 2021. Tytuł Firmy Budowlanej Roku 2021 został przyznany ACCIONA za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym oraz za szczególne osiągnięcia w 2021 roku, wyróżniające naszą na tle branży i konkurencji.

ACCIONA działa od 30 lat na terenie Warszawy realizując projekty budowlane głównie o charakterze mieszkaniowym lub mieszkaniowo-usługowym i jest dumną częścią międzynarodowej grupy ACCIONA której celem jest budowanie lepszej planety poprzez realizowane projekty w obszarach energii odnawialnej, infrastruktury, budownictwa, logistyki i nieruchomości.

Podziel się w social media

30

lat doświadczenia

2900+

sprzedanych mieszkań

200 tys.

m2 inwestycji w Polsce
acciona w mediach społecznościowych >