Osiedle RYTMO to nowy projekt ACCIONA zlokalizowany na ul. Skarbka z Gór 29 - jednej z najważniejszych ulic warszawskiej Białołęki. Bądź pierwszy/a i poznaj ofertę RYTMO - wypełnij poniższy formularz jeśli jesteś zainteresowany/a mieszkaniami w
ACCIONA po raz kolejny organizuje zbiórkę żywności – tym razem dla osób najbardziej potrzebujących w tych wyjątkowych okolicznościach!
W tym trudnym czasie prosimy Państwa o pomoc najbardziej potrzebującym. Dary od Państwa przekażemy do Banków Żywności SOS w Warszawie, które od lat starają się zagwarantować jedzenie osobom żyjącym na poziomie skrajnego ubóstwa lub zagrożonym ubóstwem i wykluczeniem społecznym, a teraz także Obywatelom Ukrainy i innym Obywatelom przybywającym do Polski z terytorium Ukrainy!
Wesprzyjmy Banki Żywności SOS w Warszawie! Wesprzyjmy niniejszą zbiórkę!
ACCIONA przekaże do Banku Żywności SOS w Warszawie żywność za kwotę 2.000 zł
Jednocześnie prowadzimy zbiórkę żywności wśród naszych Pracowników oraz na placach naszych budów. Zapraszamy także Państwa naszych Klientów, Sąsiadów naszych Biur Sprzedaży oraz firmy współpracujące z nami do aktywnego zaangażowani w zbiórkę.
KIEDY?
Zbiórka trwa od poniedziałku 28 lutego 2022 – do piątku 11 marca 2022
GDZIE?
Dary można składać we wskazanym miejscu w biurze ACCIONA - specjalnie oznaczone pudełka. Do zbiórki zapraszamy także naszych Klientów oraz firmy współpracujące - dary można zostawić w naszych Biurach Sprzedaży:
CO PRZEKAZUJEMY?
Każdy Wasz dar, kilogram ryżu, kaszy czy cukru to olbrzymia pomoc w tej sytuacji! Dziękujemy za Waszą pomoc i zaangażowanie! ♡
Pomóżcie nam zapełnić puste pudełka!
Więcej informacji na naszym Facebooku – KLIKNIJ TUTAJ!