< Wróć

DYREKTORKA ZARZĄDZAJĄCA ACCIONA Z TYTUŁEM OSOBOWOŚĆ ROKU BRANŻY!

09/03/2022

Wraz z tytułem Budowlanej Firmy Roku, ACCIONA otrzymała kolejne wyróżnienie. Tym razem wyróżniona została nasza Dyrektorka Zarządzająca - Katarzyna Unold - otrzymując tytuł Osobowości Roku. 

To wyróżnienie specjalne, przyznawane przez Redakcję i Radę Naukową miesięcznika @Builder szefom firm – osobowościom branży, za efektywne zarządzanie, skuteczne poszerzanie potencjału i przewagi konkurencyjnej firmy, jak również za przedsiębiorczość i intuicję biznesową oraz wspieranie istotnych dla rozwoju branży inicjatyw.

Niemałym wyróżnieniem jest dla mnie także tytuł Osobowości Branży. Od początku mojej pracy w ACCIONA miałam jasno wyznaczone cele: budować lepiej, więcej, jednocześnie rozwijając firmę i inspirując branże do zmiany na lepsze. Cieszę się, że te działania również zostały docenione, że widzę słuszność podjętych decyzji, rozkwit firmy i rosnące zadowolenie naszych Klientów oraz mojego zespołu i naszych partnerów biznesowych” – skomentowała otrzymanie wyróżnienia Katarzyna Unold.

 

To niezwykłe dla nas wyróżnienia za które serdecznie dziękujemy!

Chcesz dowiedzieć się więcej o profilu Katarzyny Unold oraz dlaczego akurat tytuł został przyznany jej – zapraszamy do przeczytania artykułu na łamach magazyny BUILDER – KLIKNIJ TUTAJ

Przypominamy, że 24 lutego 2022 ACCIONA otrzymała także wyróżnienie Budowlana Firma Roku. Tytuł Firma Budowlana Roku przyznawany jest przez Redakcję i Radę Naukową miesięcznika „Builder” firmom z branży budowlanej za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym; za szczególne osiągnięcia w danym roku, wyróżniające firmę na tle branży i konkurencji.

—---------------------------

 

W 2021 roku ACCIONA realizowała strategię dynamicznego rozwoju i ekspansji na nowe rynki w Polsce. Rok ten obfitował w nowe projekty, aktywności i działania, rozrastał się nasz zespół, wprowadzaliśmy nowe rozwiązania i narzędzia do naszej pracy celem jeszcze większej jakości oferowanych przez nas mieszkań i nieruchomości jak też usług w zakresie obsługi naszych klientów. ACCIONA POLSKA jest częścią międzynarodowej grup @ACCIONA i od 30 lat z sukcesem realizuje inwestycje deweloperskie na terenie Warszawy/ aglomeracji warszawskiej jednak z planami dalszej ekspansji w kolejnych miastach-  już w 2022 roku będziemy ogłaszać kolejne projekty!

Podziel się w social media

30

lat doświadczenia

2900+

sprzedanych mieszkań

200 tys.

m2 inwestycji w Polsce
acciona w mediach społecznościowych >