< Wróć

DZIAŁ TECHNICZNY ACCIONA WYRÓŻNIONY!

11/10/2022

Jest nam niezmiernie miło poinformować o kolejnym wyróżnieniu dla naszego Działu Technicznego. Dyrektor Techniczny ACCIONA – Konrad Kulikowski – w czwartek 6 października – odebrał podczas uroczystej gali magazynu Builder wyróżnienie Builder Super Power 2022 w kategorii Doradztwo Techniczne. 

Builder Super Power to wyróżnienie przyznane przez redakcję magazynu Builder za osiągnięcia zawodowe oraz dobre praktyki wspierające sukcesy rynkowe firmy. Nagroda ta jest najnowszą ideą miesięcznika „Builder”  zrodzoną z przekonania, że o sukcesach przedsiębiorstwa decyduje organizacja i przebieg strategicznych i pomocniczych procesów w firmie, gdzie kluczową rolę  odgrywają ludzie odpowiedzialni za ich planowanie, realizację i koordynację. Wyróżnienie jest również docenieniem dobrych praktyk, zasługujących na promocję w środowisku partnerów biznesowych, klientów oraz opinii publicznej.

To kolejne wyróżnienie dla ACCIONA pod kątem technicznym realizacji projektów. Kilka tygodni wcześniej Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa (PZITB) pod patronatem Ministerstwa Rozwoju i Technologii oraz Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego ogłosił najlepsze pod względem inżynierskim budowy zakończone w 2021 roku w Polsce. Jedną z nich została inwestycja ACCIONA, która uzyskała III miejsce w konkursie za realizację zespołu zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej U-City Residence przy ul. Henryka Brodatego w Warszawie. Tytuł Budowy Roku to wyróżnienie dla najlepszych budów z całej Polski. 

 

ACCIONA obecnie realizuję budowę osiedla BLANCO w Pruszkowie przy ulicy Lipowej 42. Osiedla składającego sie z siedmiu wolnostojących budynków mieszkaniowych wielorodzinnych. W planach dewelopera są kolejne inwestycje w Gdańsku, Gdyni oraz Warszawie. Planowany jest także kolejny etap inwestycji przy ulicy Henryka Brodatego w Warszawie, już pod krótszą nazwą U-CITY. 

 

-----------------------------------------------------------

24 lutego ACCIONA została wyróżniona tytułem Firmy Budowlanej Roku 2021. Tytuł Firmy Budowlanej Roku 2021 został przyznany ACCIONA za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym oraz za szczególne osiągnięcia w 2021 roku, wyróżniające naszą na tle branży i konkurencji.

ACCIONA działa od 30 lat na terenie Warszawy realizując projekty budowlane głównie o charakterze mieszkaniowym lub mieszkaniowo-usługowym i jest dumną częścią międzynarodowej grupy ACCIONA której celem jest budowanie lepszej planety poprzez realizowane projekty w obszarach energii odnawialnej, infrastruktury, budownictwa, logistyki i nieruchomości.

Podziel się w social media

30

lat doświadczenia

2900+

sprzedanych mieszkań

200 tys.

m2 inwestycji w Polsce
acciona w mediach społecznościowych >