Szósta inwestycja Acciona Nieruchomości powstająca w samym centrum Miasteczka Wilanów, tuż obok poprzedniego osiedla B8 Nowy Wymiar Mieszkania.

 

Inwestycja B8 Nowy Wymiar Mieszkania powstaje w samym sercu Miasteczka Wilanów, jako piąty projekt realizowany przez Acciona Nieruchomości. Znajduje się na Błoniach Wilanowskich, przy ul. Teodorowicza. W ofercie posiada wybór dużych, dwustronnych, doświetlonych lokali.
Dla mieszkańców przeznaczone są wózkownie, rowerownie, komórki lokatorskie oraz plac zabaw. W trosce o bezpieczeństwo lokatorów przewidziane są kameralne klatki schodowe.
Ze względu na swoją strukturę jest to znakomite miejsce do mieszkania dla rodzin z dziećmi.

Docelowo budynek będzie miał 4 piętra z lokalnymi dominantami oraz 130 mieszkań.
Planowany termin oddania inwestycji to IV kwartał 2020 roku.

Aktualnie w inwestycji B8 nowy wymiar mieszkania pozostały na sprzedaż mieszkania o powierzchniach od 30 do 139 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchniach od 30 do 31 m2 (3 mieszkania ) ,
  • 2-pokojowe o powierzchniach od 39 do 41 m2 (9 mieszkań ) ,
  • 3-pokojowe o powierzchniach od 60 do 72 m2 (15 mieszkań ) ,
  • 4-pokojowe o powierzchniach od 73 do 135 m2 (26 mieszkań ) ,
  • 5-pokojowe o powierzchni 139 m2 (1 mieszkanie ) .

Dla przyszłych mieszkańców przewidzieliśmy również:

  • miejsca postojowe podziemne (204 miejsca).

W inwestycji znajduje się 86 komórek lokatorskich.

Atmosfera Atelier jest zlokalizowana w samym sercu Miasteczka Wilanów, przy Alei Rzeczypospolitej vis à vis Świątyni Opatrzności Bożej. Sąsiaduje z poprzednimi realizacjami Acciona Nieruchomości Wilanów sp. z o.o. - Atmosfera Apartamenty i Nova Atmosfera, oraz z ulicą Herbu Szreniawa. Budowa Atmosfera Atelier zakończyła się w czerwcu 2019 roku.

W tej inwestycji powstało 127 lokali mieszkalnych o powierzchni od 33 do 148 m2. Szczególnie bogatą ofertę stanowiły tu dwustronne mieszkania 2- i 3-pokojowych o powierzchni od 40 do 80m2. Poszukujący większej przestrzeni wybrali mieszkania 4-5 pokojowe od 80 do niemal 150 m2.

Mieszkania posiadają balkony, tarasy lub loggie, a te na parterze – ogródki. W obrębie inwestycji powstał duży dziedziniec ze strefą rekreacyjną dla mieszkańców i placem zabaw dla dzieci.

Dla wygody mieszkańców Acciona Nieruchomości stworzyła miejsce na osiem rowerowni dostępnych z poziomu patio oraz wózkownie zlokalizowane w każdej klatce schodowej. Na terenie inwestycji znalazły się także komórki lokatorskie oraz miejsca parkingowe dla mieszkańców w jednopoziomowym garażu podziemnym.

Nova Atmosfera to trzecia – po Apartamentach Atmosfera i Mojej Atmosferze – inwestycja realizowana przez Acciona Nieruchomości w sercu Miasteczka Wilanów, w rejonie ulic Klimczaka i Al. Rzeczypospolitej. Została zaprojektowana z myślą o powiększających się potrzebach mieszkańców Miasteczka Wilanów.

Rodziny znajdą tutaj bogaty wybór mieszkań 3- i 4-pokojowych o powierzchniach od 58 do 132 m2. Dla najbardziej wymagających mamy 4- i 5-pokojowe mieszkania z tarasami na ostatniej kondygnacji. Ofertę uzupełniają zawsze popularne mieszkania 2-pokojowe oraz kawalerki.

Nowa inwestycja jest odsunięta od głównych ulic, a w jej obrębie znajduje się duży, spokojny dziedziniec z placem zabaw oraz atrakcyjnie zaplanowaną, zieloną przestrzenią do wypoczynku.

Nie brakuje miejsc do przechowywania. Rowery i wózki mają swoje miejsce w specjalnie do tego zaprojektowanych pomieszczeniach. W ofercie znalazły się również atrakcyjnie wycenione miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie.

Atrakcyjnie wycenione miejsca parkingowe pomieszczą nie tylko kompaktowe, ale również większe rodzinne samochody.

W ofercie inwestycji znajdują się również lokale usługowe podzielone na niewielkie moduły o powierzchni od 33 do 73 m2 z możliwością łączenia.

Inwestycja Nova Atmosfera znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul. Teodorowicza (8,9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Acciona Nieruchomości Sp. z o.o..

Inwestycja Nova Atmosfera została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 135 nowych mieszkań . Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Inwestycja Moja Atmosfera znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul. Klimczaka (8,8 km od centrum Warszawy), została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się ze 100 mieszkań od 27 do 103 m2. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. Inwestycja została zaprojektowana z uwzględnieniem potrzeb rodzin z dziećmi, dlatego na jej terenie powstało:
- przestronne, doświetlone patio
- do 4 mieszkań na piętrze
- mieszkania na parterze wyposażone nawet w 2 ogródki
- wózkarnia i rowerownia
- sala zabaw dla dzieci

Jest to jedyna taka inwestycja w Miasteczku Wilanów z wyposażoną salą zabaw dla dzieci, z bezpośrednim dostępem do patio i placu zabaw – wyłącznie dla mieszkańców!

Dla mieszkańców deweloper Acciona Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział również miejsca postojowe podziemne oraz komórki lokatorskie.

Zespół budynków mieszkalnych przy Klimczaka 17 to czteropiętrowe osiedle, którego budowa rozpoczęła się w 2008, a zakończyła się w lutym 2011 roku.

Na osiedle składa się 136 lokali mieszkalnych oraz 10 usługowych.
Powierzchnia użytkowa tej inwestycji mieszkaniowej to ponad 17 tys. m2.

Generalnym wykonawcą projektu jest firma Mostostal Warszawa, autorami projektu architektonicznego są architekci z pracowni SDA Szcześniak Denier Architekci z Warszawy.

 

30

lat doświadczenia

2900+

sprzedanych mieszkań

200 tys.

m2 inwestycji w Polsce
acciona w mediach społecznościowych >

30

lat doświadczenia

2900+

sprzedanych mieszkań

200 tys.

m2 inwestycji w Polsce
acciona w mediach społecznościowych >