Sprzedaż  I etapu zakończona.

Inwestycja powstała w południowo-zachodniej części Warszawy w Ursusie.

U-City Residence to nowa inwestycja w Ursusie. 165 nowoczesnych apartamentów przygotowanych z myślą o Twoich potrzebach i stylu życia. Niska zabudowa, dobra komunikacja z centrum Warszawy i liczna zieleń w najbliższym otoczeniu sprawiają, że mieszkania w U-City Residence to dobrze przemyślana inwestycja.

Szósta inwestycja Acciona Nieruchomości powstająca w samym centrum Miasteczka Wilanów, tuż obok poprzedniego osiedla B8 Nowy Wymiar Mieszkania.

 

Inwestycja B8 Nowy Wymiar Mieszkania powstaje w samym sercu Miasteczka Wilanów, jako piąty projekt realizowany przez Acciona Nieruchomości. Znajduje się na Błoniach Wilanowskich, przy ul. Teodorowicza. W ofercie posiada wybór dużych, dwustronnych, doświetlonych lokali.
Dla mieszkańców przeznaczone są wózkownie, rowerownie, komórki lokatorskie oraz plac zabaw. W trosce o bezpieczeństwo lokatorów przewidziane są kameralne klatki schodowe.
Ze względu na swoją strukturę jest to znakomite miejsce do mieszkania dla rodzin z dziećmi.

Docelowo budynek będzie miał 4 piętra z lokalnymi dominantami oraz 130 mieszkań.
Planowany termin oddania inwestycji to IV kwartał 2020 roku.

Aktualnie w inwestycji B8 nowy wymiar mieszkania pozostały na sprzedaż mieszkania o powierzchniach od 30 do 139 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchniach od 30 do 31 m2 (3 mieszkania ) ,
  • 2-pokojowe o powierzchniach od 39 do 41 m2 (9 mieszkań ) ,
  • 3-pokojowe o powierzchniach od 60 do 72 m2 (15 mieszkań ) ,
  • 4-pokojowe o powierzchniach od 73 do 135 m2 (26 mieszkań ) ,
  • 5-pokojowe o powierzchni 139 m2 (1 mieszkanie ) .

Dla przyszłych mieszkańców przewidzieliśmy również:

  • miejsca postojowe podziemne (204 miejsca).

W inwestycji znajduje się 86 komórek lokatorskich.

Atmosfera Atelier jest zlokalizowana w samym sercu Miasteczka Wilanów, przy Alei Rzeczypospolitej vis à vis Świątyni Opatrzności Bożej. Sąsiaduje z poprzednimi realizacjami Acciona Nieruchomości Wilanów sp. z o.o. - Atmosfera Apartamenty i Nova Atmosfera, oraz z ulicą Herbu Szreniawa. Budowa Atmosfera Atelier zakończyła się w czerwcu 2019 roku.

W tej inwestycji powstało 127 lokali mieszkalnych o powierzchni od 33 do 148 m2. Szczególnie bogatą ofertę stanowiły tu dwustronne mieszkania 2- i 3-pokojowych o powierzchni od 40 do 80m2. Poszukujący większej przestrzeni wybrali mieszkania 4-5 pokojowe od 80 do niemal 150 m2.

Mieszkania posiadają balkony, tarasy lub loggie, a te na parterze – ogródki. W obrębie inwestycji powstał duży dziedziniec ze strefą rekreacyjną dla mieszkańców i placem zabaw dla dzieci.

Dla wygody mieszkańców Acciona Nieruchomości stworzyła miejsce na osiem rowerowni dostępnych z poziomu patio oraz wózkownie zlokalizowane w każdej klatce schodowej. Na terenie inwestycji znalazły się także komórki lokatorskie oraz miejsca parkingowe dla mieszkańców w jednopoziomowym garażu podziemnym.

Kompleks mieszkalny przy Księcia Bolesława to sześciopiętrowe osiedle mieszkalne, które powstało w Warszawie. Składają się na nie 822 mieszkania.
Budowa Osiedla Leśne II rozpoczęła się we wrześniu 2004, a dobiegła końca w lipcu 2005 roku. Powierzchnia całkowita tych bloków równa się blisko 27 tys. metrów kwadratowych. Na generalnego wykonawce obiektu została wybrana firma Mostostal Warszawa, a w budowę tej inwestycji zainwestowała spółka Mostostal Invest z Warszawy.
Niedaleko znajdują się Osiedle Leśne I, Osiedle Leśne IV i Osiedle Leśne III.
Budowa całego kompleksu mieszkalnego zakończyła się w 2009 roku.

30

lat doświadczenia

2900+

sprzedanych mieszkań

200 tys.

m2 inwestycji w Polsce
acciona w mediach społecznościowych >

30

lat doświadczenia

2900+

sprzedanych mieszkań

200 tys.

m2 inwestycji w Polsce
acciona w mediach społecznościowych >