< Wróć

GRANICA AKCEPTOWALNOŚCI WYŻSZYCH CEN NIERUCHOMOŚCI JEST JUŻ BLISKO – WYWIAD Z PORTALEM BANKIER.PL

05/07/2022

Zainteresowanie zakupem mieszkań w Polsce wciąż jest, ale zmienia się struktura popytu. Coraz więcej nabywców będzie kierowało się w stronę najmu, szczególnie instytucjonalnego (PRS) – mówi w rozmowie Katarzyna Unold, Dyrektorka Zarządzająca ACCIONA. Jej zdaniem, granica akceptowalności wyższych cen mieszkań przez klientów końcowych jest już blisko. CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ!
Bankier.pl tłumaczy świat finansów publikując najnowsze wiadomości z kraju i ze świata, analizy gospodarcze, inwestowanie, finanse osobiste oraz rankingi produktów bankowych.

-----------------------------------------------------------

24 lutego ACCIONA została wyróżniona tytułem Firmy Budowlanej Roku 2021. Tytuł Firmy Budowlanej Roku 2021 został przyznany ACCIONA za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym oraz za szczególne osiągnięcia w 2021 roku, wyróżniające naszą na tle branży i konkurencji.

ACCIONA działa od 30 lat na terenie Warszawy realizując projekty budowlane głównie o charakterze mieszkaniowym lub mieszkaniowo-usługowym i jest dumną częścią międzynarodowej grupy ACCIONA której celem jest budowanie lepszej planety poprzez realizowane projekty w obszarach energii odnawialnej, infrastruktury, budownictwa, logistyki i nieruchomości.

Podziel się w social media

30

lat doświadczenia

2900+

sprzedanych mieszkań

200 tys.

m2 inwestycji w Polsce
acciona w mediach społecznościowych >