Atmosfera Atelier

Atmosfera Atelier jest zlokalizowana w samym sercu Miasteczka Wilanów, przy Alei Rzeczypospolitej vis à vis Świątyni Opatrzności Bożej. Sąsiaduje z poprzednimi realizacjami Acciona Nieruchomości Wilanów sp. z o.o. - Atmosfera Apartamenty i Nova Atmosfera, oraz z ulicą Herbu Szreniawa. Budowa Atmosfera Atelier zakończyła się w czerwcu 2019 roku.

W tej inwestycji powstało 127 lokali mieszkalnych o powierzchni od 33 do 148 m2. Szczególnie bogatą ofertę stanowiły tu dwustronne mieszkania 2- i 3-pokojowych o powierzchni od 40 do 80m2. Poszukujący większej przestrzeni wybrali mieszkania 4-5 pokojowe od 80 do niemal 150 m2.

Mieszkania posiadają balkony, tarasy lub loggie, a te na parterze – ogródki. W obrębie inwestycji powstał duży dziedziniec ze strefą rekreacyjną dla mieszkańców i placem zabaw dla dzieci.

Dla wygody mieszkańców Acciona Nieruchomości stworzyła miejsce na osiem rowerowni dostępnych z poziomu patio oraz wózkownie zlokalizowane w każdej klatce schodowej. Na terenie inwestycji znalazły się także komórki lokatorskie oraz miejsca parkingowe dla mieszkańców w jednopoziomowym garażu podziemnym.

30

lat doświadczenia

2900+

sprzedanych mieszkań

200 tys.

m2 inwestycji w Polsce
acciona w mediach społecznościowych >