< Wróć

JAK NAJLEPIEJ KUPIĆ MAŁE MIESZKANIE?

08/02/2022

Najczęściej w 2021 roku decydowaliśmy się na zakup mieszkania 2-pokojowego (ponad 40% sprzedanych mieszkań). Drugie w kolejności co do popularności były mieszkania 3-pokojowe z udziałem ponad 30%. Pod względem powierzchni najbardziej popularne mieszkania w Polsce to te o metrażu między 30 a 50 m2. Drugie pod tym kątem były zaś mieszkania o metrażach 50-70 m2 (takie dane podał portal RynekPierwotny.pl, w raporcie podsumowującym rynek nieruchomości pierwotnych w 2021 roku). Małe mieszkania mają dużo plusów jednak przed decyzją o zakupie mniejszego mieszkania warto poznać porady specjalistów by nasz wybór był świadomy i w pełni nas satysfakcjonował.

Planujesz zakup małego mieszkania? Nie wiesz jaki układ wnętrza wybrać? Chcesz wiedzieć, na co decydują się inni? Zastanawiasz się, czy kupić małe mieszkanie od dewelopera z opcją wykończenia pod klucz? Radzi i podpowiada Katarzyna Unold, dyrektorka zarządzająca ACCIONA w Polsce na łamach portalu dobrzemieszkaj.pl KLIKNIJ TUTAJ poznaj porady ,które pomogą Ci wybrać najlepiej małe mieszkanie oraz pełno inspiracji.

ACCIONA od 30 lat realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Warszawy, osiedla oraz budynki wielorodzinne. Nasze inwestycje cechuje atrakcyjna lokalizacja, piękna i nowoczesna architektura, dogodne układy mieszkań, wysoki standard wykończenia i jakość realizowanych inwestycji. Niebawem ruszamy z II etapem sprzedaży osiedla BLANCO w Pruszkowie, które powstanie przy ul. Lipowej 42 blisko samego centrum Pruszkowa oraz stacji WKD Pruszków. Dowiedz się więcej o BLANCO: KLIKNIJ TUTAJ

Podziel się w social media

30

lat doświadczenia

2900+

sprzedanych mieszkań

200 tys.

m2 inwestycji w Polsce
acciona w mediach społecznościowych >