Poznaj okolicę

Inwestycja Kamienna Grobla jest zlokalizowana w południowo wschodniej części miasta, w sąsiedztwie Wyspy Spichrzów w dzielnicy Dolne Miasto w pobliżu Mostu Toruńskiego, nad brzegiem Nowej Motławy, będące ścisłym śródmieściem Gdańska.
15 minut spacerem – tyle dzieli potencjalnego mieszkańca Kamiennej Grobli od historycznego serca Gdańska. Gdańskie Stare Miasto jest jedną z najbardziej znanych atrakcji turystycznych w Polsce. W zasięgu miłego spaceru wzdłuż nabrzeża są uznane atrakcje takie jak ulica Długa, Gdański Żuraw czy Bazylika Mariacka. Jeszcze bliżej jest na Wyspę Spichrzów, dawny przemysłowy port przekształcony w jedno z najbardziej atrakcyjnych i modnych miejsc w Gdańsku, lubianych tak przez gdańszczan jak i turystów.

5 minut

Stare Miasto ulica Długa

7 minut

Dworzec Gdańsk Główny

1 minuta

Sklep Spożywczy

1 minuta

Szkoła Podstawowa

2 minuty

Przedszkole

7 minut

Żuraw Gdański

5 minut

Centrum Handlowe

1 minuta

Przystanek Autobusowy

4 minuty

Przystanek tramwajowy

4 minuty

Dworzec SKM Gdańsk Śródmieście

Dolne Miasto to wyjątkowa dzielnica na mapie Gdańska. Ten historycznie kluczowy obszar, posiadający ogromny potencjał rozwoju, dziś przeżywa swój renesans. Dzięki kompleksowym działaniom rewitalizacyjnym, jakie przechodzi Dolne Miasto swoją świetność odzyska między innymi nadrzeczny bulwar a historyczne bastiony zamienią się w przestrzeń rekreacyjną i miejsce spotkań.

Dolne Miasto to nie tylko klimatyczna, historyczna tkanka miejska ale również niepowtarzalna natura, dostęp do terenów wypoczynku i sportu oraz sieć ścieżek rowerowych. Dolne Miasto to również doskonała lokalizacja dla biznesu, swoją siedzibę ma tam jedna z największych polskich firm odzieżowych.

Atrakcje w okolicy

cart images
cart images
cart images
cart images
cart images
cart images
cart images
cart images

Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy do Ciebie

Masz pytania? Nasi doradcy odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą wybrać idealne mieszkanie.

Kontakt

Acciona Nieruchomości

Deweloper

BIURO SPRZEDAŻY KAMIENNA GROBLA

  • ul. Kamienna Grobla 30 lok. U1, 80-747 Gdańsk
  • Na początkowym etapie sprzedaży biuro sprzedaży będzie czynne jedynie po wcześniejszym kontakcie i ustaleniu terminu spotkania ze Sprzedawcą. Pracownicy biura są dostępni tylko po wcześniejszym umówieniu się na spotkanie. Nasi Sprzedawcy są dostępni telefonicznie/ emailowo