< Wróć

KOBIETY W BRANŻY DEWELOPERSKIEJ - ACCIONA PRZYKŁADEM NOWOCZESNEGO ZARZĄDZANIA FIRMĄ

19/11/2021

Budowanie różnorodnych, kompetentnych zespołów pracowników kreuje prawdziwą wartość danej firmy i jej przewagę konkurencyjną. O tym jak powinno wyglądać atrakcyjne środowisko pracy oraz o tym jaką wartość do branży nieruchomości wnoszą kobiety mówi Katarzyna Unold, dyrektor zarządzająca firmą ACCIONA w wywiadzie z redakcją portalu HouseMarket.pl. Wywiad dostępny jest TUTAJ

 

 

- Jak kobiety sprawdzają się w branży nieruchomości?
- Czy branża nieruchomości to atrakcyjne środowisko pracy i czy wykorzystuje potencjał kobiet?
- Czy empatia pełni coraz większą rolę w przywództwie - także z punktu widzenia branży deweloperskiej?
- Dlaczego budowanie różnorodnych, kompetentnych zespołów pracowników kreuje przewagę konkurencyjną firmy?
- Co to jest womenomics i dlaczego tak ważna jest rola insightów w pracy z Klientami?

... to tylko kilka pytań jakie zostały zadane Katarzyna Unold - Dyrektor Zarządzającej ACCIONA podczas wywiadu z redakcją HouseMarket.pl między innymi o tym:
➡️ jak powinno wyglądać atrakcyjne środowisko pracy
➡️ jaką wartość do branży nieruchomości wnoszą
kobiety oraz zdywersyfikowane i inkluzyjne zespoły zarządzane poziomo (czyli bez pionowej sztywnej hierarchii a zbudowane na wzajemnym poszanowaniu, profesjonalizmie, otwartej komunikacji i zaufaniu)

Jednocześnie dziękujemy za bardzo pozytywny odbiór tego wywiadu i gratulacje, jakie otrzymujemy dzisiaj od samego rana za bardzo inspirujący tekst!

-----------------------------------

ACCIONA została wybrana światowym liderem w zakresie różnorodności i inkluzji w miejscu pracy, zajmując 1 miejsce dla branży budowlanej w indeksie najbardziej różnorodnych (diversity) i integrujących (inclusivity) organizacji na świecie. W klasyfikacji ogólnej uwzględniającej firmy działające w różnych obszarach oraz branżach ACCIONA zajęła 36. miejsce na świecie. Jednocześnie ACCIONA jest jedyną firmą budowlano-inżynieryjną, która zakwalifikowała się do rankingu Diversity & Inclusion Index 2021.

Podziel się w social media

30

lat doświadczenia

2900+

sprzedanych mieszkań

200 tys.

m2 inwestycji w Polsce
acciona w mediach społecznościowych >