< Wróć

KOLEJNA INWESTYCJA ACCIONA Z POZWOLENIEM NA UŻYTKOWANIE

24/08/2021

Mamy wspaniałe wieści Szósta inwestycja Acciona Nieruchomości w Miasteczku Wilanów - budynek wielorodzinny AR4 przy Al. Rzeczypospolitej 4 – z pozwoleniem na użytkowanie

Wilanów jest miejscem szczególnym. Byliśmy jednym z pierwszych deweloperów w tej lokalizacji – od razu wyczuliśmy potencjał tej dzielnicy. Niska zabudowa, przyjazna, bezpieczna i zielona okolica, jak również piękna architektura oraz wysoki standard wykonania to czynniki, które wpłynęły na popularność najnowszej inwestycji ACCIONA w tym miejscu. Z wielką radością szykujemy się do przekazania mieszkań oraz lokali usługowych właścicielom” – dodała Katarzyna Unold - Dyrektor Zarządzająca ACCIONA w w komunikacie prasowym.

Miasteczko Wilanów jest częścią dzielnicy Wilanów, jest to swojego rodzaju „miasto w mieście”. Pełna infrastuktura okolicy stworzyła idealne warunki do życia dla mieszkańców tej dzielnicy. To właśnie tutaj ACCIONA zrealizowała już sześć swoich inwestycji deweloperskich o charakterze mieszkaniowym często z usługami na parterze: B8 Nowy Wymiar Mieszkania, Atmosfera Atleier, Nova Atmosfera, Moja Atmosfera, Atmosfera Apartamenty. Budynki charakteryzują się nowoczesną i funkcjonalną architekturą. Duże okna, duże balkony i tarasy, otoczenie zieleni, wewnętrzne patio z zielenią, placem zabaw to znaki charakterystyczne dla tych inwestycji – wszak zostały one zaprojektowane tak, by przyszłym mieszkańcom mieszkało się tu naprawdę dobrze.

ACCIONA z powodzeniem od 30 lat realizuje inwestycje deweloperskie na terenie Warszawy będąc dumną częścią grupy ACCIONA działającej na wszystkich kontynentach w obszarach energii odnawialnej, infrastruktury, ochrony środowiska oraz zrównoważonych rozwiązań dla biznesu.

Podziel się w social media

30

lat doświadczenia

2900+

sprzedanych mieszkań

200 tys.

m2 inwestycji w Polsce
acciona w mediach społecznościowych >