< Wróć

DZIEŃ Z ARCHITEKTEM WNĘTRZ DEER DESIGN

20/10/2022

Dla naszych Klientów, którzy zakupili lub planują zakup mieszkania w ramach inwestycji BLANCO w Pruszkowie jest już dostępny program wykończenia pod klucz ️ KLIKNIJ TUTAJ BY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ realizowany przez Deer Design Pracownia Architektury  Wnętrz 

W najbliższy wtorek, 25 października, odbędzie się Dzień z architektem wnętrz Deer Design! Zachęcamy do umówienia spotkania korzystając z kalendarza KLIKNIJ TUTAJ BY UMÓWIĆ SPOTKANIE

Serdecznie zapraszamy przyszłych właścicieli mieszkań na osiedlu BLANCO na bezpłatną konsultację odnośnie wykończenie Waszego nowego domu!

Dlaczego warto spotkać się z architektem wnętrz?

  • poznasz najnowsze trendy wnętrzarskie;
  • porozmawiasz o możliwościach aranżacyjnych wymarzonego mieszkania;
  • otrzymasz szacunkowy kosztorys wykończenia „pod klucz”.

 

Kiedy: 25 października w godz. 12:00 – 16:00
Gdzie: Biuro Sprzedaży BLANCO, ul. Lipowa 51 U1, Pruszków

 

Więcej informacji o programie wykończenia pod klucz dla mieszkań w ramach BLANCO na stronie. Zapraszamy do poznania oferty studia.

Koncepcja wykończenia mieszkań pod klucz staje się coraz bardziej popularna wśród klientów, którzy kupują mieszkania na rynku pierwotnym. Oszczędza Klientom czas a często i także pieniądze ponieważ studia architektoniczne często mają dostęp do materiałów wykończeniowych w dużo lepszych cenach niż klienci indywidualni.

Do zobaczenia!

-----------------------------------------------------------

24 lutego ACCIONA została wyróżniona tytułem Firmy Budowlanej Roku 2021. Tytuł Firmy Budowlanej Roku 2021 został przyznany ACCIONA za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym oraz za szczególne osiągnięcia w 2021 roku, wyróżniające naszą na tle branży i konkurencji.

ACCIONA działa od 30 lat na terenie Warszawy realizując projekty budowlane głównie o charakterze mieszkaniowym lub mieszkaniowo-usługowym i jest dumną częścią międzynarodowej grupy ACCIONA której celem jest budowanie lepszej planety poprzez realizowane projekty w obszarach energii odnawialnej, infrastruktury, budownictwa, logistyki i nieruchomości.

Podziel się w social media

30

lat doświadczenia

2900+

sprzedanych mieszkań

200 tys.

m2 inwestycji w Polsce
acciona w mediach społecznościowych >