Poznaj okolicę

Osiedle jest położone przy ul. Skarbka z Gór, w sąsiedztwie kompleksu mieszkaniowego „Derby”. 600 metrów stąd jest przyjazny dzieciom Park „Magiczna”, a w promieniu 200 metrów: dwa przedszkola, szkoła podstawowa, przychodnia, sklep spożywczy, piekarnia i Rossman. Tylko 1,3 km dzieli Cię od wjazdu na Trasę Toruńską, a przy osiedlu jest przystanek, z którego w godzinach szczytu co 2 do 6 minut kursuje pospieszna linia 527 do metra „Kondratowicza”. To tylko 5 przystanków; podróż trwa 10 minut.

650 metrów

do przedszkola publicznego

140 metrów

do przedszkola prywatnego

400 metrów

do żłobka publicznego

50 metrów

do szkoły podstawowej „Happy House”

1, 2 km

do szkoły podstawowej nr 356

200 metrów

do sklepów spożywczych

1,6 km

do Atrium Targówek

70 metrów

do przychodni lekarskiej

Z przystanku położonego przy osiedlu – poza linią 527 do metra – kursują także: 160 (do: CH Targówek, Dworca Centralnego), 132 (do: PKP Toruńska), 152 (do: Białołęka Ratusz i Dworska) oraz linia nocna N11. W promieniu 600 metrów załatwisz wszystkie codzienne sprawy; znajdują się tu 4 przedszkola, żłobek, szkoła podstawowa, park handlowy i szereg sklepów spożywczych, przychodnia NZOZ i centrum medyczne. Na zakupy możesz się także wybrać do Lidla (1,4 km), Carrefoura (1,4 km) i Atrium Targówek (1,6 km).

Atrakcje w okolicy

cart images

Park „Magiczna”

600 metrów

 

Park przyjazny dzieciom. Znajduje się tu jeden z większych placów zabaw w stolicy, boisko do gry w piłkę, galeria rzeźb zwierząt, siłownia pod chmurką, a także skatepark i pumptrack dla rowerzystów.

cart images

Las Bródnowski

1,7 km

 

Aż 134 hektary wspaniałego parku z terenami leśnymi, po którym przechadzają się sarny. W 2020 roku zrewitalizowano plac zabaw. Tuż przy nim znajdują się pozostałości grodziska – najstarszej osady na obszarze współczesnej Warszawy. Działa tu wioska archeologiczna. Można się też wybrać trasą edukacyjną „Nauka poszła w las”.

cart images

Zalew Zegrzyński

20 min.

 

Na plażowiczów czekają tu latem piaszczyste brzegi; w tym z pełną infrastrukturą: placami zabaw, boiskami do siatkówki, barami, szkółkami sportów wodnych i wypożyczalniami sprzętu. O każdej porze roku spotkasz tu piękne łabędzie i kaczki. Zegrze jest ulubionym miejscem miłośników żagli i windsufingu.

cart images

Folwark Lewandów

5 min rowerem

5 min samochodem

 

Nauka jazdy konnej dla dzieci od 7 lat i dorosłych, a dla maluchów – oprowadzanie na koniu.

Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy do Ciebie

Masz pytania? Nasi doradcy odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą wybrać idealne mieszkanie.

Kontakt

Acciona Nieruchomości

Deweloper

Biuro Sprzedaży Inwestycji RYTMO