Rytmo – przyjedź tu metrem!

Rytmo to zaciszna, zielona enklawa. Dwa kameralne, 2-piętrowe budynki (50 i 55 mieszkań) z windami, garażem podziemnym i własnym terenem rekreacyjnym. Znajdziesz tu wygodne mieszkanie w rozsądnej cenie: od 2 do 4 pokoi (37 – 73 m2). Dwustronne, z ogrodami nawet 134 m2 i eleganckimi salonami o panoramicznych przeszkleniach z wyjściem na balkon. Przy osiedlu jest przystanek, z którego co kilka minut kursuje linia 527 do metra „Kondratowicza”; podróż w godzinach szczytu trwa 10 minut. Wjazd na Trasę Toruńską znajduje się 1,3 km od osiedla, a w promieniu 200 metrów są dwa przedszkola, szkoła podstawowa, przychodnia i sklepy. Mieć więcej czasu – bezcenne!

Eleganckie osiedle 600 metrów od parku

Projekt wyróżnia się ponadczasową elegancją. Biel elewacji przecinają popielate zdobienia imitujące niezwykle modny obecnie beton architektoniczny. Tę stonowaną paletę uzupełniają: ciemny grafit, stal i okładzina drewniana w reprezentacyjnych, przeszklonych strefach wejściowych. Znajdziesz tu poczucie bezpieczeństwa; osiedle jest zamknięte, a mieszkania wyposażono w instalację domofonową i drzwi antywłamaniowe. Dla dorosłych zaprojektowaliśmy przestronny teren rekreacyjny, a dla dzieci – duży, otoczony zielenią plac zabaw.
Tuż przy osiedlu – zaledwie 600 metrów! – znajduje się przyjazny dzieciom Park „Magiczna”.

Wygodne mieszkania w rozsądnej cenie

Znajdziesz tu duży wybór małych metraży: 2 pokoje od 37 m2, 3 pokoje od 54 m2 i 4 pokoje od 67 m2. W ofercie są mieszkania dwustronne, z dużymi ogrodami (nawet 134 m2) i przestronnymi salonami o panoramicznych przeszkleniach z wyjściem na balkon. Możesz tu wybrać mieszkanie z przestronną łazienką i oddzielnym WC, a także dodatkowym oknem w aneksie kuchennym. Sprawdź gorące oferty:
– 3 pokoje (55 mkw.) z dużym (77 mkw.) ogrodem
– 4 pokoje (69 mkw.), narożne, otoczone dużym (134 mkw.) ogrodem
– 3 pokoje (60 mkw.), narożne, z przestronnym (28 mkw.) tarasem
– 4 pokoje (71 mkw.), narożne, z dużym balkonem, oddzielną łazienką i WC

RYTMO to:

105 mieszkań

od 37 do 75m²

Balkony, ogródki

Zaledwie 30 minut do Centrum

Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy do Ciebie

Masz pytania? Nasi doradcy odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą wybrać idealne mieszkanie.

Kontakt

Acciona Nieruchomości

Deweloper

Biuro Sprzedaży Inwestycji RYTMO