< Wróć

SPRAWDŹ NAJNOWSZE ZDJĘCIA! (GALERIA)

21/07/2022

W ramach ukończonej już inwestycji ACCIONA, osiedla U-City Residence, które powstało przy ul. Henryka Brodatego 10 - 14 w Warszawie, oferujemy 𝓸𝓼𝓽𝓪𝓽𝓷𝓲𝓮 𝓶𝓲𝓮𝓼𝔃𝓴𝓪𝓷𝓲𝓪 w rewelacyjnej cenie 𝓳𝓾ż 𝓸𝓭 8.180 𝔃ł/𝓶².
Więcej informacji https://bit.ly/zapytanieU-CityResidence

GALERIA:U-City Residence to:
️ Rewelacyjna lokalizacja - tylko 20 minut do centrum Warszawy
️ Kameralne osiedle w otoczeniu zieleni, w okolicy niska zabudowa i pełna infrastruktura
️ Nowoczesna architektura autorstwa Kuryłowicz & Associates
️ Budowa ukończona - odwiedź nas!

Warszawa - Ursus to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy w ostatnich latach. Osiedle U-City Residence powstało w części Ursus-Gołąbki, gdzie dominuje niska zabudowa, dostępne są tu liczne parki oraz szkoły i żłobki – w tym niedawno otwarty żłobek nr. 72 dla 125 dzieci przy ulicy Henryka Pobożnego 33 zaledwie kilka kroków od U-City Residence. 

Stąd także sprawnie dojedziemy do centrum Warszawy. Okolica U-City Residence jest w pełni rozwinięta a jej zielony charakter i kameralna zabudowa budują sielankowy charakter przedmieść gdzie żyje się spokojnie i bezpiecznie i gdzie można wypocząć od trudów dnia codziennego. 

W ramach osiedla dostępne są już ostatnie, gotowe mieszkania, które można obejrzeć po uprzednim umówieniu się na spotkanie. 

Zapraszamy na stronę inwestycji KLIKNIJ TUTAJ

 -----------------------------------------------------------

24 lutego ACCIONA została wyróżniona tytułem Firmy Budowlanej Roku 2021. Tytuł Firmy Budowlanej Roku 2021 został przyznany ACCIONA za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym oraz za szczególne osiągnięcia w 2021 roku, wyróżniające naszą na tle branży i konkurencji.

ACCIONA działa od 30 lat na terenie Warszawy realizując projekty budowlane głównie o charakterze mieszkaniowym lub mieszkaniowo-usługowym i jest dumną częścią międzynarodowej grupy ACCIONA której celem jest budowanie lepszej planety poprzez realizowane projekty w obszarach energii odnawialnej, infrastruktury, budownictwa, logistyki i nieruchomości.

Podziel się w social media

30

lat doświadczenia

2900+

sprzedanych mieszkań

200 tys.

m2 inwestycji w Polsce
acciona w mediach społecznościowych >