< Wróć

SPRAWDŹ POSTĘPY BUDOWY OSIEDLA BLANCO

01/08/2022

BLANCO szybko rośnie w górę. Sprawdź zdjęcia z placu budowy przy ul. Lipowej 42 z lipca - KLIKNIJ TUTAJ!

 

Chcielibyśmy także podzielić się statusem prac budowlanych w ramach tej inwestycji:

UKOŃCZONE: w lipcu zakończono wykonanie przyłącza elektroenergetycznego do budynku – w toku sprawy odbiorowe i formalne związane z przyłączem,

🏗️ W TRAKCIE REALIZACJI: w lipcu rozpoczęliśmy roboty murowe oraz wykonanie przyłącza wody do budynku, w toku realizacja konstrukcji żelbetowej części nadziemnej, na ukończeniu część podziemna konstrukcji żelbetowej, rozpoczęliśmy wykonanie instalacji elektrycznych w garażu podziemnym.

️ NASTĘPNE KROKI: przygotowujemy się do rozpoczęcia prac związanych z wykonaniem przyłącza centralnego ogrzewania do budynku

Sprzedaż II etapu osiedla BLANCO powstającego obok centrum Pruszkowa i stacji WKD Pruszków trwa - prześlij swoje zapytanie KLIKNIJ TUTAJ! 

Osiedle BLANCO jest pierwszą inwestycją dewelopera ACCIONA poza granicami stolicy. Inwestycja powstaje w Pruszkowie, który jest częścią aglomeracji warszawskiej i który pozostaje jednym z najlepiej skomunikowanych przedmieść Warszawy ze stolicą. 

BLANCO to:
📌 7 nowoczesnych budynków mieszkalnych przy ul. Lipowej 42 w Pruszkowie
📌 nowoczesna i funkcjonalna architektura inwestycji
📌 300 mieszkań 2, 3, 4 pokojowych od 37 do 88,5 m2
📌 bardzo dobra lokalizacja - blisko centrum Pruszkowa oraz stacji WKD Pruszków
📌 sprawny dojazd do Warszawy oraz rozbudowana lokalna infrastruktura

Poznaj BLANCO, odwiedź stronę inwestycji KLIKNIJ TUTAJ!

-----------------------------------------------------------

24 lutego ACCIONA została wyróżniona tytułem Firmy Budowlanej Roku 2021. Tytuł Firmy Budowlanej Roku 2021 został przyznany ACCIONA za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym oraz za szczególne osiągnięcia w 2021 roku, wyróżniające naszą na tle branży i konkurencji.

ACCIONA działa od 30 lat na terenie Warszawy realizując projekty budowlane głównie o charakterze mieszkaniowym lub mieszkaniowo-usługowym i jest dumną częścią międzynarodowej grupy ACCIONA której celem jest budowanie lepszej planety poprzez realizowane projekty w obszarach energii odnawialnej, infrastruktury, budownictwa, logistyki i nieruchomości.

Podziel się w social media

30

lat doświadczenia

2900+

sprzedanych mieszkań

200 tys.

m2 inwestycji w Polsce
acciona w mediach społecznościowych >