< Wróć

START SPRZEDAŻY II ETAPU BLANCO

27/05/2022

Ruszamy z sprzedażą II etapu BLANCO.I etap sprzedał się błyskawicznie! 

Jeśli chcieliby Państwo otrzymać ofertę – prosimy o wypełnienie formularza: KLIKNIJ TUTAJ!

Osiedle BLANCO jest pierwszą inwestycją dewelopera ACCIONA poza granicami stolicy. Inwestycja powstaje w Pruszkowie, który jest częścią aglomeracji warszawskiej i który pozostaje jednym z najlepiej skomunikowanych przedmieść Warszawy ze stolicą. Osiedle wyróżnia się na mapie Pruszkowa nie tylko piękną i funkcjonalną architekturą, ale także rewelacyjną lokalizacją w pobliżu centrum miasta oraz stacji WKD Pruszków. 

Poznaj BLANCO, odwiedź stronę inwestycji KLIKNIJ TUTAJ!

 

BLANCO to:
📌 7 nowoczesnych budynków mieszkalnych przy ul. Lipowej 42 w Pruszkowie
📌 nowoczesna i funkcjonalna architektura inwestycji
📌 300 mieszkań 2, 3, 4 pokojowych od 37 do 88.5 m2
📌 bardzo dobra lokalizacja - blisko centrum Pruszkowa oraz stacji WKD Pruszków
📌 sprawny dojazd do Warszawy oraz rozbudowana lokalna infrastruktura

Budowa BLANCO rozpoczęła się w 3 kwartale 2021 roku i można ją śledzić na bieżąco na stronie inwestycji, KLIKNIJ TUTAJ!

 

Nowością jeśli chodzi o II etap osiedla jest wirtualna makieta 3D, która pozwala Klientom lepiej poznać całe osiedle BLANCO, jego charakter, zabudowę oraz poszczególne mieszkania. Spacer po Państwa przyszłym osiedlu, wyjście na balkon przyszłego mieszkania, a może po prostu przejście przez swoje wymarzone mieszkanie – teraz to wszystko jest możliwe. W zakładce „Znajdź mieszkanie” znajdą Państwo makietę 3D z układem osiedla oraz w szczególe przedstawionym etapie II BLANCO, czyli 3 budynków: Budynek C od ulicy Lipowe, Budynek F oraz Budynek I.

W ramach makiety 3D BLANCO dostępne są: rzuty mieszkań, spacer po mieszkaniu 3D z propozycją wykończenia mieszkania by lepiej poczuć się w przestrzeni danego lokalu, widok z balkonu i ogólny widok budynku i osiedla. Propozycje wykończenia mieszkań utrzymane są w najnowszych stylach i trendach by przyszli mieszkańcy już na etapie wyboru mieszkania mogli poczuć się jak w wymarzonym domu!

-----------------------------------------------------------

24 lutego ACCIONA została wyróżniona tytułem Firmy Budowlanej Roku 2021. Tytuł Firmy Budowlanej Roku 2021 został przyznany ACCIONA za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym oraz za szczególne osiągnięcia w 2021 roku, wyróżniające naszą na tle branży i konkurencji. 

ACCIONA działa od 30 lat na terenie Warszawy realizując projekty budowlane głównie o charakterze mieszkaniowym lub mieszkaniowo-usługowym i jest dumną częścią międzynarodowej grupy ACCIONA której celem jest budowanie lepszej planety poprzez realizowane projekty w obszarach energii odnawialnej, infrastruktury, budownictwa, logistyki i nieruchomości.

Podziel się w social media

30

lat doświadczenia

2900+

sprzedanych mieszkań

200 tys.

m2 inwestycji w Polsce
acciona w mediach społecznościowych >