Inwestycja dobrze przemyślana
U-CITY RESIDENCE, Warszawa

U-City Residence powstało w Warszawie przy ul. Henryka Brodatego 10-14.

To nowoczesne osiedle powstało w otoczeniu zieleni w willowej części dzielnicy Warszawa-Ursus, czyli Gołąbki. Kameralny i spokojny charakter okolicy, piękna architektura bezpieczeństwo, zieleń i pełna infrastruktura w najbliższej okolicy jak też bliskość centrum sprawiają, że U-CityResidence to bardzo atrakcyjne miejsce do zamieszkania.

Niedawno ta inwestycja zdobyła wyróżnienie Budowa Roku 2021 w skali całego kraju – zajmując III miejsce!

W ofercie ostatnie mieszkanie gotowe do odbioru na już!

Jesteś zainteresowana/y mieszkaniem w ramach U-City Residence? Prosimy o wypełnienie poniższego formularza.
· Tylko 20 minut do centrum Warszawy

· Kameralne osiedle

· Otoczenie zieleni i pełna infrastruktura

· Nagroda Budowa Roku 2021 – III miejsce w Polsce

· Budowa ukończona - odwiedź nas!

· Ostatnie mieszkanie – atrakcyjna cena!

· Zapraszamy na spotkanie!

ZOSTAW kontakt wrócimy z ofertą

Szukasz mieszkania? Sprawdź naszą nową realizację UCity Residence Warszawa - Ursus
'
ACCIONA to deweloper godny zaufania. Od 30 lat działamy na terenie Warszawy realizując projekty budowlane głównie o charakterze mieszkaniowym lub mieszkaniowo-usługowym. 24 lutego 2022 roku ACCIONA została wyróżniona tytułem Budowlanej Firmy Roku 2021. Tytuł Firmy Budowlanej Roku 2021 został przyznany ACCIONA za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym oraz za szczególne osiągnięcia w 2021 roku, wyróżniające naszą na tle branży i konkurencji przez magazyny Builder oraz niezależną Radę Naukową.
Jesteśmy dumną częścią międzynarodowej grupy ACCIONA, której celem jest budowanie lepszej planety poprzez realizowane projekty w obszarach energii odnawialnej, infrastruktury, budownictwa, logistyki i nieruchomości.
U-CITY RESIDENCE
INWESTYCJA UKOŃCZONA – W TRAKCIE SPRZEDAŻY OSTATNIE MIESZKANIA, NOWI WŁAŚCICIELE JUŻ ODBIERAJĄ KLUCZE DO MIESZKAŃ.
Oblicze Ursusa, niegdyś typowo industrialne, zmienia się na naszych oczach. Dzielnica pięknieje z roku na rok, stając się modelowym przykładem przyjaznej przestrzeni miejskiej. Dziś jej wizytówkami są ciekawe tereny rekreacyjne oraz estetyczne, nowoczesne budownictwo.
Otoczenie zieleni oraz przewaga domów jednorodzinnych sprawiają, że bezpośrednia okolica U-City Residence zachowała sielankowy klimat przedmieścia. Jednocześnie rosnące w ostatnich latach zainteresowanie potencjalnych nabywców powoduje, że w Ursusie rozwija się infrastruktura, powstają nowe ośrodki kulturalne, restauracje, sklepy, place zabaw, kompleksy rekreacyjne i sportowe, liczne przedszkola, szkoły i żłobki (w tym publiczny żłobek naprzeciwko inwestycji). Ciekawostką jest pierwszy w Warszawie park ekologiczny, wyznaczający najnowsze trendy w dziedzinie projektowania terenów zielonych.
Nowoczesny projekt i nowatorskie rozwiązania architektoniczne. U-City Residence to miejsce dla estetów poszukujących spokojnej przystani z jednej strony blisko natury z drugiej strony blisko centrum miasta.
U-City Residence to 171 nowoczesnych apartamentów o zróżnicowanym metrażu. Idealne lokum znajdą tu dla siebie zarówno single, jak i pary czy rodziny z dziećmi. Każde z 2, 3, 4 pokojowych mieszkań posiada dodatkową przestrzeń użytkową w postaci własnego tarasu, loggii lub ogrodu. To interesująca alternatywa wobec budownictwa jednorodzinnego czy też gęstej zabudowy Ursusa-Szamoty oraz wokół ulicy Posag 7 Panien.

30

lat doświadczenia

2900+

sprzedanych mieszkań

200 tys.

m2 inwestycji w Polsce
acciona w mediach społecznościowych >