Poznaj okolicę

Wszechobecna zieleń oraz przewaga domów jednorodzinnych sprawiają, że bezpośrednia okolica U City Residence zachowała sielankowy klimat przedmieścia. Jednocześnie rosnące w ostatnich latach zainteresowanie potencjalnych nabywców powoduje, że w Ursusie rozwija się infrastruktura i oferta dla mieszkańców. Powstają nowe ośrodki kulturalne, restauracje, sklepy, place zabaw, kompleksy rekreacyjne i sportowe. Ciekawostką jest pierwszy w Warszawie park ekologiczny, wyznaczający najnowsze trendy w dziedzinie projektowania terenów zielonych.

20 minut

do Centrum Warszawy

4 minuty

do Szkoły Podstawowej

2 minuty

do Weterynarza

5 minut

do pizzeri, sushi, restauracji

5 minut

tunel areodynamiczny - skydiving

4 minuty

do Złobka

2 minuty

do Przedszkola

5 minut

do Centrum Handlowego

5 minut

do Centrum Medycznego

20 minut

do Puszczy Kampinoskiej

Infrastruktura dzielnicy zapewnia możliwość przemieszczania się w sposób bezpieczny i wygodny, bez względu na preferowany środek transportu. Pobliska stacja Kolei Mazowieckich (Warszawa Gołąbki) oraz przystanki autobusowe, obsługiwane również przez linie nocne, pozwalają dojechać do Śródmieścia w mniej niż 30 minut nawet w godzinach szczytu. Zwolennicy samochodu ucieszą się ze świetnego dojazdu do południowej obwodnicy, natomiast cykliści – z rozległego kompleksu ścieżek rowerowych.

Atrakcje w okolicy

cart images

EKOPark

17 min piechotą

4 min rowerem

 

Park ma charakter naturalistyczny, liczne drzewa, krzewy i rośliny budują sielankowy charakter miejsca Na terenie parku dostępny jest także naturalistyczny plac zabaw dla dzieci, siłownia plenerowa, ścieżki edukacyjne, wybieg dla psów.

cart images

Park linowy

8 min samochodem

13 min rowerem

 

Ten park linowy został zbudowany z myślą o dzieciach i podzielony na 3 trasy w zależności od stopnia trudności. To rewelacyjny sposób na spędzenie wolnego czasu z rodziną.

cart images

OSiR Ursus – Pływalnia, boiska

5 min samochodem

12 min rowerem

 

Na terenie OsiR Ursus znajdują sie boiska do koszykówki, badmintona, siatkówki plażowej, wielofunkcyjne boisko sportowe 54 m x 33 m, ścianka do tenisa,, siłownia plenerowa oraz plac do ćwiczeń Street Workout. Obok znajduje się także Park Linowy

cart images

Hasanka – Plac Zabaw

7 min rowerem

5 min samochodem

 

Jeden z większych placów zabaw w tej części Warszawy z mnóstwem atrakcji dla maluchów, przedszkolaków oraz dzieci szkolnych m.in. pajęcza sieć, boisko, tor dla samochodzików elektrycznych, rampa do jazdy na rolkach i hulajnogach, tyrolka, huśtawki i wiele innych. Dodatkowo znajduje się także piękna polana do piknikowania oraz opalania.

cart images

Plac Zabaw dla Dorosłych

5 min rowerem

5 min samochodem

 

Huśtawki, zjeżdżalnie, wieloosobowa huśtawka wagowa, zjazd linowy – tyrolka, kłoda do siedzenia oraz trampolina, piaskownica modułowa i urządzenia siłowni plenerowej – tak bawią się dorośli mieszkańcy dzielnicy Ursus!

cart images

Park Hassów

6 min samochodem
7 min rowerem

Park Hassów niedość, że piękny to jeszcze tętni życiem szczególnie latem – to idealne miejsce na rodzinne pikniki oraz spacery, a latem odbywają się tu liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych w tym letnie koncerty, seanse filmowe.

Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy do Ciebie

Masz pytania? Nasi doradcy odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą wybrać idealne mieszkanie.

Kontakt

Acciona Nieruchomości

Deweloper

Biuro Sprzedaży na terenie inwestycji

  • ul. Henryka Brodatego 14
  • Warszawa
  • BIURO CZYNNE
    poniedziałek-piątek 12.00-16.00
    sobota 10.00-14.00