Poznaj U-CITY

Wszechobecna zieleń oraz przewaga zabudowy willowej sprawiają, że bezpośrednia okolica U-CITY zachowała sielankowy klimat przedmieścia. Jednocześnie rosnące w ostatnich latach zainteresowanie potencjalnych nabywców powoduje, że w tej dzielnicy stolicy czyli w Warszawie -Ursusie rozwija się infrastruktura i oferta dla mieszkańców. Powstają tu liczne nowe ośrodki kulturalne, restauracje, sklepy, place zabaw, kompleksy rekreacyjne i sportowe, centra handlowe. Ciekawostką jest pierwszy w Warszawie park ekologiczny, wyznaczający najnowsze trendy w dziedzinie projektowania terenów zielonych.

Twoje osiedle

Infrastruktura dzielnicy zapewnia możliwość przemieszczania się w sposób bezpieczny i wygodny, bez względu na preferowany środek transportu. Pobliska stacja Kolei Mazowieckich (Warszawa Gołąbki) oraz przystanki autobusowe, obsługiwane również przez linie nocne, pozwalają dojechać do Śródmieścia w mniej niż 30 minut nawet w godzinach szczytu. Zwolennicy samochodu ucieszą się ze świetnego dojazdu do południowej obwodnicy, natomiast cykliści – z rozległego kompleksu ścieżek rowerowych.

Kameralne osiedle z mieszkaniami z rozległymi ogrodami, tarasami i loggiami

II etap osiedla przy ul. Henryka Brodatego 16-18 to tylko 99 mieszkań. Nowoczesna architektura, przepiękna zieleń i kameralnych charakter okolicy sprawią, że tu będzie mieszkać się komfortowo i bezpiecznie.

U-CITY to:

Rozległe ogrody i
otoczenie zieleni

Piękna, kameralna
architektura

Duże tarasy i
loggie

Zaledwie 20 minut
do Centrum

Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy do Ciebie

Masz pytania? Nasi doradcy odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą wybrać idealne mieszkanie.

Kontakt

ACCIONA Nieruchomości

Deweloper

Biuro Sprzedaży na terenie I etapu osiedla

  • ul. Henryka Brodatego 14 lok.2
  • Warszawa
  • BIURO CZYNNE
    poniedziałek-piątek 12.00-18.00
    sobota 10.00-14.00