< Wróć

WSPARLIŚMY FUNDACJĘ EWY BŁASZCZYK – AKOGO?

01/12/2022

Tydzień rozpoczynamy informacją o kolejnym zaangażowaniu ACCIONA w pomoc innym – tym razem wsparliśmy Fundację Akogo? oraz Klinikę Budzik Ewy Błaszczyk, która celebruje wybudzenie 100-tnego pacjenta. 

Co rok fundacja przygotowuje charytatywny kalendarz, do którego są zapraszan osoby ze świata sztuki, kultury i biznesu. W tym roku do udziału w sesji z Haliną Młynkową została zaproszona Dyrektorka Zarządzająca ACCIONA Katarzyna Unold

Wkrótce kalendarze będzie można nabyć w sklepiku internetowym fundacji AKogo?
KLIKNIJ TUTAJ

Fundacja założona w 2002 roku przez Ewę Błaszczyk-Janczarską oraz ks. Wojtka Drozdowicza jest polską organizacją pozarządową, zajmującą się systemowym rozwiązywaniem problemów osób w śpiączce. 

Dziękujemy redakcji Business Women Life 

-----------------------------------------------------------

24 lutego ACCIONA została wyróżniona tytułem Firmy Budowlanej Roku 2021. Tytuł Firmy Budowlanej Roku 2021 został przyznany ACCIONA za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym oraz za szczególne osiągnięcia w 2021 roku, wyróżniające naszą na tle branży i konkurencji.

ACCIONA działa od 30 lat na terenie Warszawy realizując projekty budowlane głównie o charakterze mieszkaniowym lub mieszkaniowo-usługowym i jest dumną częścią międzynarodowej grupy ACCIONA której celem jest budowanie lepszej planety poprzez realizowane projekty w obszarach energii odnawialnej, infrastruktury, budownictwa, logistyki i nieruchomości.

Podziel się w social media

30

lat doświadczenia

2900+

sprzedanych mieszkań

200 tys.

m2 inwestycji w Polsce
acciona w mediach społecznościowych >