< Wróć

WSPIERAMY MŁODE TALENTY SPORTOWE – ACCIONA WSPIERA SPORT NAJMŁODSZYCH

10/11/2022

Wspieramy talenty sportowe najmłodszych! Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że firma deweloperska ACCIONA działająca w Polsce zaangażowała się we wsparcie Uczniowskiego Klubu Sportowego 246, którego członkami są dzieci ze Szkoła Podstawowa nr 246 im. I Warszawskiej Dywizji Piechoty im. T. Kościuszki (nazwa szkoły wkrótce się zmieni) znajdującej się na warszawskim Grochowie przy ul. Białowiejskiej 22.

Na naszym Facebooku KLIKNIJ TUTAJ! znajdziecie galerię zdjęć z meczu rodzice kontra dzieci z okazji Dnia Dziecka. W meczu wzięły udział dzieci z dwóch grup wiekowych – średniej i najmłodszej. Mimo zaciętej walki grupa średnia zremisowała z drużyną rodziców. Na pochwałę zasłużyła drużyna maluchów, która z duża przewagą pokonała drużynę swoich ojców. Mimo wielu starań dorośli nie byli w stanie pokonać świetnie grających maluchów. Po zakończeniu wszystkich meczy na wszystkich uczestników turnieju czekała pizza i cola. To był naprawdę ciężki dzień pełen sportowych emocji i niezapomnianych wrażeń.

Klub powstał w 2017 roku z inicjatywy Pań Katarzyny Janowskiej i Ewy Chmielewskiej , posiada dwie sekcje: lekkiej atletyki oraz piłki nożnej, w ramach których prowadzone są zajęcia dla 3 grup wiekowych. 

Dzięki dofinansowaniu ACCIONA klub będzie w stanie pokryć koszty boiska sportowego dla zawodników. 

ACCIONA ufundowała dla dzieci profesjonalne stroje sportowe. 

Bardzo zależy nam by zajęcia odbywały się regularnie, ponieważ dostrzegamy ogromną potrzebę prowadzenia treningów. Dzieci chętnie przychodzą i biorą udział w zajęciach, co ma bardzo pozytywny wpływ na ich rozwój psycho-fizyczny. W dzisiejszych czasach, w których depresja jest niestety coraz bardziej powszechna, niezwykle ważne jest, aby mimo zdalnej nauki i izolacji w domach, dzieci mogły spotkać się z rówieśnikami przy jednoczesnym spożytkowaniu nagromadzonej energii. Oprócz poprawy ogólnej sprawności fizycznej i regularnego podwyższania poziomu umiejętności piłkarskich, zajęcia te stanowią swoistą odskocznię od wszelkiego rodzaju elektroniki i bycia on-line na rzecz pokazania dzieciom innej formy spędzania wolnego czasu” - powiedziała Prezes Klubu Ewa Chmielewska dziękując ACCIONA za wsparcie klubu UKS 246

ACCIONA oprócz strojów sportowych ufundowała dla dzieci liczne gadżety, które przydadzą im się nie tylko podczas zajęć sportowych ale także i w szkole. 

Pełna galeria dostępna jest na naszym Facebooku – KLIKNIJ TUTAJ!

-----------------------------------------------------------

24 lutego ACCIONA została wyróżniona tytułem Firmy Budowlanej Roku 2021. Tytuł Firmy Budowlanej Roku 2021 został przyznany ACCIONA za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym oraz za szczególne osiągnięcia w 2021 roku, wyróżniające naszą na tle branży i konkurencji.

ACCIONA działa od 30 lat na terenie Warszawy realizując projekty budowlane głównie o charakterze mieszkaniowym lub mieszkaniowo-usługowym i jest dumną częścią międzynarodowej grupy ACCIONA której celem jest budowanie lepszej planety poprzez realizowane projekty w obszarach energii odnawialnej, infrastruktury, budownictwa, logistyki i nieruchomości.

Podziel się w social media

30

lat doświadczenia

2900+

sprzedanych mieszkań

200 tys.

m2 inwestycji w Polsce
acciona w mediach społecznościowych >