SPOKÓJ PIĘKNEGO WIDOKU
KAMIENNA GROBLA, GDAŃSK

Położony nad brzegiem Nowej Motławy, przy ulicy Kamienna Grobla 28/29, w pobliżu Mostu Toruńskiego naprzeciwko Wyspy Spichrzów, kompleks historycznej fabryki, uzupełniony od strony ulicy Jałmużniczej nowoczesnym budynkiem.

 W rewitalizowanym zespole powstaną 33 luksusowe apartamenty loftowe oraz 32 nowoczesne studio. Inwestycja Kamienna Grobla to szlachetne połączenie historycznych detali architektonicznych z nowoczesnymi, eleganckimi formami. Atrakcyjności tej inwestycji dodaje położenie przy bulwarowych schodach prowadzących wprost nad wodę, bezpośredni widok na Nową Motławę, Most Toruński i Wyspę Spichrzów.

- Inwestycja Kamienna Grobla jest zlokalizowana w południowo wschodniej części miasta, w dzielnicy Dolne Miasto przy Opływie Motławy, będące ścisłym śródmieściem Gdańska.
- 15 minut spacerem – tyle dzieli potencjalnego mieszkańca Kamiennej Grobli od historycznego serca Gdańska. Gdańskie Stare Miasto jest jedną z najbardziej znanych atrakcji turystycznych w Polsce. W zasięgu miłego spaceru są uznane atrakcje takie jak ulica Długa, Gdański Żuraw czy Bazylika Mariacka. Jeszcze bliżej jest na Wyspę Spichrzów, dawny przemysłowy port przekształcony w jedno z najbardziej atrakcyjnych i modnych miejsc w Gdańsku, lubianych tak przez gdańszczan jak i turystów.
Zobacz więcej

ZOSTAW KONTAKT – ODEZWIEMY SIĘ WKRÓTCE!

Szukasz mieszkania? Sprawdź naszą nową realizację Kamienna Grobla - Gdańsk!

'
ACCIONA to deweloper godny zaufania. Od 30 lat działamy na terenie Warszawy realizując projekty budowlane głównie o charakterze mieszkaniowym lub mieszkaniowo-usługowym.
24 lutego 2022 roku ACCIONA została wyróżniona tytułem Budowlanej Firmy Roku 2021. Tytuł Firmy Budowlanej Roku 2021 został przyznany ACCIONA za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym oraz za szczególne osiągnięcia w 2021 roku, wyróżniające naszą na tle branży i konkurencji przez magazyny Builder oraz niezależną Radę Naukową.
Jesteśmy dumną częścią międzynarodowej grupy ACCIONA, której celem jest budowanie lepszej planety poprzez realizowane projekty w obszarach energii odnawialnej, infrastruktury, budownictwa, logistyki i nieruchomości.
U-CITY to kolejny, drugi już etap miasteczka, które powstaje przy ulicy Henryka Brodatego w Warszawie.
Oblicze dzielnicy Warszawa-Ursus, niegdyś typowo industrialne, zmienia się na naszych oczach. Dzielnica pięknieje z roku na rok, stając się modelowym przykładem przyjaznej przestrzeni miejskiej. Dziś jej wizytówkami są ciekawe tereny rekreacyjne oraz estetyczne, nowoczesne budownictwo.
Otoczenie zieleni oraz przewaga domów jednorodzinnych sprawiają, że bezpośrednia okolica U-CITY zachowała sielankowy klimat przedmieścia. Jednocześnie rosnące w ostatnich latach zainteresowanie potencjalnych nabywców powoduje, że w Ursusie rozwija się infrastruktura, powstają nowe ośrodki kulturalne, restauracje, sklepy, place zabaw, kompleksy rekreacyjne i sportowe, liczne przedszkola, szkoły i żłobki (w tym publiczny żłobek naprzeciwko inwestycji). Ciekawostką jest pierwszy w Warszawie park ekologiczny, wyznaczający najnowsze trendy w dziedzinie projektowania terenów zielonych.
Nowoczesny projekt i nowatorskie rozwiązania architektoniczne. U-CITY to miejsce dla estetów poszukujących spokojnej przystani z jednej strony blisko natury z drugiej strony blisko centrum miasta.
U-CITY to 99 nowoczesnych mieszkań o zróżnicowanym metrażu. Idealne lokum znajdą tu dla siebie zarówno single, jak i pary czy rodziny z dziećmi. To interesująca alternatywa wobec budownictwa jednorodzinnego czy też gęstej zabudowy Ursusa-Szamoty oraz wokół ulicy Posag 7 Panien.

30

lat doświadczenia

2900+

sprzedanych mieszkań

200 tys.

m2 inwestycji w Polsce
acciona w mediach społecznościowych >