MOCHTYŃSKA 46, WARSZAWA

Zapraszamy do naszego nowego, kameralnego projektu na zielonej Białołęce. Już na pierwszy rzut oka budynek będzie się wyróżniał swoją architekturą, a to dzięki mansardowemu dachowi. W budynku znajdziesz tylko 66 mieszkań, w tym aż jedna trzecia będzie miała swój taras albo ogródek. Mieszkania mają zróżnicowane metraże i rozkłady zaczynając od mieszkań dwupokojowych o metrażu 37 m2, a kończąc na przestronnym lokalu o powierzchni 93 m2. Nie tylko przestrzeń do zabawy w ogródku lub na tarasie przypadnie do gustu naszym najmłodszym klientom, ale również okoliczny teren zielony z placem zabaw całym w piasku, żeby najmłodsze dzieci nigdy nie kończyły robienia babek. 

Ale uwaga, nie zapomnieliśmy o naszych starszych klientach, dla których zaprojektowaliśmy siłownię w plenerze oraz dużą ogólnodostępną rowerownię.

Wypełnij poniższy formularz jeśli jesteś zainteresowany/a mieszkaniami na Mochtyńskiej 46.


- Tylko 30 minut od centrum Warszawy, dogodna komunikacja z centrum i do 2 linii metra
- Kameralne osiedle
- 2 nowoczesne niskie budynki
- Pełna infrastruktura
- Tylko 66 mieszkań od 37 do 71 m2
- 2 lokale usługowe i klub mieszkańca
- Mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe 
- Mieszkania w parterze z ogrodkami, na pierwszej kondygnacji z komfortowymi tarasami, a na ostatniej z przestronnymi oknami
- START SPRZEDAŻY NIEBAWEM

ZOSTAW KONTAKT – ODEZWIEMY SIĘ WKRÓTCE!

Szukasz mieszkania? Sprawdź naszą nową realizację Mochtyńska 46, Warszawa

'
ACCIONA to deweloper godny zaufania. Od 30 lat działamy na terenie Warszawy realizując projekty budowlane głównie o charakterze mieszkaniowym lub mieszkaniowo-usługowym.
24 lutego 2022 roku ACCIONA została wyróżniona tytułem Budowlanej Firmy Roku 2021. Tytuł Firmy Budowlanej Roku 2021 został przyznany ACCIONA za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym oraz za szczególne osiągnięcia w 2021 roku, wyróżniające naszą na tle branży i konkurencji przez magazyny Builder oraz niezależną Radę Naukową.
Jesteśmy dumną częścią międzynarodowej grupy ACCIONA, której celem jest budowanie lepszej planety poprzez realizowane projekty w obszarach energii odnawialnej, infrastruktury, budownictwa, logistyki i nieruchomości.
U-CITY to kolejny, drugi już etap miasteczka, które powstaje przy ulicy Henryka Brodatego w Warszawie.
Oblicze dzielnicy Warszawa-Ursus, niegdyś typowo industrialne, zmienia się na naszych oczach. Dzielnica pięknieje z roku na rok, stając się modelowym przykładem przyjaznej przestrzeni miejskiej. Dziś jej wizytówkami są ciekawe tereny rekreacyjne oraz estetyczne, nowoczesne budownictwo.
Otoczenie zieleni oraz przewaga domów jednorodzinnych sprawiają, że bezpośrednia okolica U-CITY zachowała sielankowy klimat przedmieścia. Jednocześnie rosnące w ostatnich latach zainteresowanie potencjalnych nabywców powoduje, że w Ursusie rozwija się infrastruktura, powstają nowe ośrodki kulturalne, restauracje, sklepy, place zabaw, kompleksy rekreacyjne i sportowe, liczne przedszkola, szkoły i żłobki (w tym publiczny żłobek naprzeciwko inwestycji). Ciekawostką jest pierwszy w Warszawie park ekologiczny, wyznaczający najnowsze trendy w dziedzinie projektowania terenów zielonych.
Nowoczesny projekt i nowatorskie rozwiązania architektoniczne. U-CITY to miejsce dla estetów poszukujących spokojnej przystani z jednej strony blisko natury z drugiej strony blisko centrum miasta.
U-CITY to 99 nowoczesnych mieszkań o zróżnicowanym metrażu. Idealne lokum znajdą tu dla siebie zarówno single, jak i pary czy rodziny z dziećmi. To interesująca alternatywa wobec budownictwa jednorodzinnego czy też gęstej zabudowy Ursusa-Szamoty oraz wokół ulicy Posag 7 Panien.

30

lat doświadczenia

2900+

sprzedanych mieszkań

200 tys.

m2 inwestycji w Polsce
acciona w mediach społecznościowych >