INWESTYCJA DOBRZE PRZEMYŚLANA
II ETAP U-CITY, WARSZAWA

U-CITY będzie zlokalizowane przy ul. Henryka Brodatego 16-18 będąc kontynuacja I etapu miasteczka (pod nazwą U-City Residence), które ukończyliśmy w 2021 roku przy ul. Henryka Brodatego 10-14.

To nowoczesne osiedle powstaje w otoczeniu zieleni w willowej części dzielnicy Warszawa-Ursus, czyli Gołąbki. Kameralny i spokojny charakter okolicy, piękna architektura, bezpieczeństwo, zieleń i pełna infrastruktura w najbliższej okolicy jak też bliskość centrum sprawiają, że U-CITY to bardzo atrakcyjne miejsce do zamieszkania.

I etap osiedla zdobył wyróżnienie Budowa Roku 2021 w skali całego kraju – zajmując III miejsce!

Wypełnij poniższy formularz jeśli jesteś zainteresowany/a mieszkaniami w ramach U-CITY.

- Tylko 20 minut od centrum Warszawy

- Kameralne osiedle

- 4 nowoczesne budynki

- Otoczenie zieleni i pełna infrastruktura

- Tylko 99 mieszkań od 33 do 91m²

- Mieszkania 1, 2, 3, 4 pokojowe

ZOSTAW KONTAKT – ODEZWIEMY SIĘ WKRÓTCE!

Szukasz mieszkania? Sprawdź naszą nową realizację U-CITY Warszawa - Ursus

'
ACCIONA to deweloper godny zaufania. Od 30 lat działamy na terenie Warszawy realizując projekty budowlane głównie o charakterze mieszkaniowym lub mieszkaniowo-usługowym.
24 lutego 2022 roku ACCIONA została wyróżniona tytułem Budowlanej Firmy Roku 2021. Tytuł Firmy Budowlanej Roku 2021 został przyznany ACCIONA za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym oraz za szczególne osiągnięcia w 2021 roku, wyróżniające naszą na tle branży i konkurencji przez magazyny Builder oraz niezależną Radę Naukową.
Jesteśmy dumną częścią międzynarodowej grupy ACCIONA, której celem jest budowanie lepszej planety poprzez realizowane projekty w obszarach energii odnawialnej, infrastruktury, budownictwa, logistyki i nieruchomości.
U-CITY to kolejny, drugi już etap miasteczka, które powstaje przy ulicy Henryka Brodatego w Warszawie.
Oblicze dzielnicy Warszawa-Ursus, niegdyś typowo industrialne, zmienia się na naszych oczach. Dzielnica pięknieje z roku na rok, stając się modelowym przykładem przyjaznej przestrzeni miejskiej. Dziś jej wizytówkami są ciekawe tereny rekreacyjne oraz estetyczne, nowoczesne budownictwo.
Otoczenie zieleni oraz przewaga domów jednorodzinnych sprawiają, że bezpośrednia okolica U-CITY zachowała sielankowy klimat przedmieścia. Jednocześnie rosnące w ostatnich latach zainteresowanie potencjalnych nabywców powoduje, że w Ursusie rozwija się infrastruktura, powstają nowe ośrodki kulturalne, restauracje, sklepy, place zabaw, kompleksy rekreacyjne i sportowe, liczne przedszkola, szkoły i żłobki (w tym publiczny żłobek naprzeciwko inwestycji). Ciekawostką jest pierwszy w Warszawie park ekologiczny, wyznaczający najnowsze trendy w dziedzinie projektowania terenów zielonych.
Nowoczesny projekt i nowatorskie rozwiązania architektoniczne. U-CITY to miejsce dla estetów poszukujących spokojnej przystani z jednej strony blisko natury z drugiej strony blisko centrum miasta.
U-CITY to 99 nowoczesnych mieszkań o zróżnicowanym metrażu. Idealne lokum znajdą tu dla siebie zarówno single, jak i pary czy rodziny z dziećmi. To interesująca alternatywa wobec budownictwa jednorodzinnego czy też gęstej zabudowy Ursusa-Szamoty oraz wokół ulicy Posag 7 Panien.

30

lat doświadczenia

2900+

sprzedanych mieszkań

200 tys.

m2 inwestycji w Polsce
acciona w mediach społecznościowych >