METRY KWADRATOWE DOBROSTANU
ZBOŻOWA, GDYNIA

Osiedle Zbożowa będzie położone w Gdyńskiej dzielnicy Cisowa, przy ulicy Zbożowej. 3 kameralne, zatopione w zieleni budynki oferują 173 mieszkania o różnej wielkości.

Zbożowa to bezpośredni dostęp do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego a jednocześnie wygodny dostęp do centrum Gdyni i Gdańska. Dojście do stacja SKM Gdynia – Cisowa to 10 minutowy spacer.

Zbożowa to świetna baza wypadowa ze względu na doskonały wyjazd na półwysep Helski i obwodnicę.
Wypełnij poniższy formularz jeśli jesteś zainteresowany/a mieszkaniami na Zbożowej


Dowiedz się więcej o inwestycji
- Tylko 10 minut do SKM Gdynia – Cisowa, doskonały wyjazd na półwysep Helski i obwodnicę Trójmiasta, 15 min do Centrum Gdyni (plaża)
- Kameralne osiedle
- 3 nowoczesne budynki
- Pełna infrastruktura, bezposredni dostep do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego
- 173 mieszkania od 31,5 do 92 m2
- Mieszkania 1, 2, 3 i 4 pokojowe

ZOSTAW KONTAKT – ODEZWIEMY SIĘ WKRÓTCE!

Szukasz mieszkania? Sprawdź naszą nową realizację Zbożowa - Gdynia!

'
ACCIONA to deweloper godny zaufania. Od 30 lat działamy na terenie Warszawy realizując projekty budowlane głównie o charakterze mieszkaniowym lub mieszkaniowo-usługowym.
24 lutego 2022 roku ACCIONA została wyróżniona tytułem Budowlanej Firmy Roku 2021. Tytuł Firmy Budowlanej Roku 2021 został przyznany ACCIONA za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym oraz za szczególne osiągnięcia w 2021 roku, wyróżniające naszą na tle branży i konkurencji przez magazyny Builder oraz niezależną Radę Naukową.
Jesteśmy dumną częścią międzynarodowej grupy ACCIONA, której celem jest budowanie lepszej planety poprzez realizowane projekty w obszarach energii odnawialnej, infrastruktury, budownictwa, logistyki i nieruchomości.
U-CITY to kolejny, drugi już etap miasteczka, które powstaje przy ulicy Henryka Brodatego w Warszawie.
Oblicze dzielnicy Warszawa-Ursus, niegdyś typowo industrialne, zmienia się na naszych oczach. Dzielnica pięknieje z roku na rok, stając się modelowym przykładem przyjaznej przestrzeni miejskiej. Dziś jej wizytówkami są ciekawe tereny rekreacyjne oraz estetyczne, nowoczesne budownictwo.
Otoczenie zieleni oraz przewaga domów jednorodzinnych sprawiają, że bezpośrednia okolica U-CITY zachowała sielankowy klimat przedmieścia. Jednocześnie rosnące w ostatnich latach zainteresowanie potencjalnych nabywców powoduje, że w Ursusie rozwija się infrastruktura, powstają nowe ośrodki kulturalne, restauracje, sklepy, place zabaw, kompleksy rekreacyjne i sportowe, liczne przedszkola, szkoły i żłobki (w tym publiczny żłobek naprzeciwko inwestycji). Ciekawostką jest pierwszy w Warszawie park ekologiczny, wyznaczający najnowsze trendy w dziedzinie projektowania terenów zielonych.
Nowoczesny projekt i nowatorskie rozwiązania architektoniczne. U-CITY to miejsce dla estetów poszukujących spokojnej przystani z jednej strony blisko natury z drugiej strony blisko centrum miasta.
U-CITY to 99 nowoczesnych mieszkań o zróżnicowanym metrażu. Idealne lokum znajdą tu dla siebie zarówno single, jak i pary czy rodziny z dziećmi. To interesująca alternatywa wobec budownictwa jednorodzinnego czy też gęstej zabudowy Ursusa-Szamoty oraz wokół ulicy Posag 7 Panien.

30

lat doświadczenia

2900+

sprzedanych mieszkań

200 tys.

m2 inwestycji w Polsce
acciona w mediach społecznościowych >