• Można na nas polegać
  • MAmY TO, CZEGO SZUKASZ
  • 30 lat doświadczenia w Polsce

acciona w Polsce

W Polsce Grupa ACCIONA obecna jest od około trzydziestu lat realizując, jako ACCIONA Nieruchomości inwestycje deweloperskie. ACCIONA jest również większościowym właścicielem jednej z największych na polskim rynku firm budowlano-wykonawczych, jaką jest Mostostal Warszawa.

ACCIONA Nieruchomości do dnia dzisiejszego wybudowała w Polsce ponad 2600 lokali mieszkalnych działając głównie na rynku warszawskim, a obecnie jest w trakcie realizacji nowych inwestycji w Warszawie, okolicach Warszawy oraz Trójmieście (Gdańsk i Gdynia).

30 lat

doświadczenia

2900

mieszkań oddanych do użytku

acciona Inmobiliaria

Celem ACCIONA jest zaspokojenie potrzeb społeczeństwa poprzez zapewnienie także inwestycji mieszkaniowych uwzględniających kryteria zrównoważonego rozwoju. Bogate doświadczenie techniczne i zawodowe ACCIONA przyczynia się do opracowywania i realizacji projektów nieruchomości, które uwzględniają kryteria zrównoważonego rozwoju, ochrony środowiska oraz ekonomicznego wymiary inwestycji mając na celu zmniejszenie kosztów użytkowania nieruchomości w czasie przez właścicieli.

Projekty deweloperskie ACCIONA są projektowane i zarządzane przez dedykowany zespół profesjonalistów i spełniają najwyższe standardy jakości na rynku. Ponadto firma wyróżnia się certyfikatami ISO9001 i ISO14001.

ACCIONA jest pionierem w dziedzinie eko-efektywnego budownictwa mieszkaniowego. Odpowiednia lokalizacja, architektura, planowanie zieleni oraz wykorzystanie najwyższej jakości materiałów oraz innowacyjnych rozwiązań w projektach inwestycji ma na celu sprostanie najsurowszym wymaganiom naszych klientów celem stworzenia przyjaznego środowiska do mieszkania i życia.

ACCIONA wspiera klientów w całym procesie zakupu - od rozpoczęcia prac budowlanych do odbioru i późniejszej kontroli - zawsze odpowiadając na potrzeby klientów. specyficzne potrzeby z szybką, skuteczną i spersonalizowaną reakcją.
Hiszpania
Ponad 2000 domów ukończonych w różnych regionach kraju.
Odwiedź stronę Acciona Nieruchomości HISZPANIA >
Meksyk
Ponad 2000 domów ukończonych w różnych regionach kraju.
Odwiedź stronę Acciona Nieruchomości MEKSYK >
Polska
ACCIONA Nieruchomości od 30 lat działa w Polsce realizując jakościowe projekty deweloperskie
ODWIEDŹ STRONĘ ACCIONA NIERUCHOMOŚCI POLSKA>

grupa acciona

ACCIONA to hiszpański koncern, notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Madrycie, obecny w 60 krajach na 5 kontynentach, który specjalizuje się m.in. w odnawialnych źródłach energii i innych rozwiązaniach przeciwdziałających zmianom klimatu.

W Polsce ACCIONA Nieruchomości od ponad 30 lat realizuje wysokiej jakości inwestycje mieszkaniowe, zgodnie z najwyższymi standardami budowlanymi i zasadami zrównoważonego rozwoju. To pewny partner, któremu zależy na kształtowaniu dobrej przestrzeni do życia. Inspirujące projekty deweloperskie ACCIONA są pomyślane tak, aby przynieść wartość dodaną zarówno ich przyszłym mieszkańcom, jak i całej lokalnej społeczności.
Strategia zrównoważonego rozwoju w ACCIONA obejmuje wszystkie działania firmy. Celem ACCIONA jest bycie leaderem i inspirowanie innych w przejściu na gospodarkę niskoemisyjną, optymalizację efektywnego wykorzystania zasobów oraz poszanowanie środowiska. Od 2016 r firma jest neutralna pod względem emisji dwutlenku węgla.

ACCIONA przoduje w działalności obejmującej prace badawczo-rozwojowe i innowacje. Jest uznawana na całym świecie przez wyspecjalizowane podmioty państwowe i prywatne. Spółka realizowała i uczestniczyła w realizacji kilku najważniejszych w skali ogólnoświatowej inwestycji ostatnich 50 lat takich jak:

BUSINESS AS UNUSUAL

Istnieje inny sposób prowadzenia działalności gospodarczej, w którym każdy zaprojektowany i zrealizowany projekt promuje zrównoważony rozwój ze wszystkich trzech perspektyw: środowiskowej, ekonomicznej i społecznej.

Nasz cel: wniesienie pozytywnego wkładu w społeczeństwo i planetę, zapewniając zrównoważone rozwiązania najpilniejszych problemów.

Chcemy pobudzać świadomość społeczną na temat zrównoważonego rozwoju w sposób, który współgra z władzami, społeczeństwem i biznesem. Mamy historyczne doświadczenie na 5 kontynentach, gdzie oferujemy wszelkiego rodzaju rozwiązania dla bardziej zamożnego i zrównoważonego życia.

Jesteśmy ekspertami w projektowaniu lepszej planety!

30

lat doświadczenia

2900+

sprzedanych mieszkań

200 tys.

m2 inwestycji w Polsce
acciona w mediach społecznościowych >