< Wróć

ACCIONA POMAGA – WSPARCIE DLA POWIŚLAŃSKIEJ FUNDACJI SPOŁECZNEJ

26/10/2022

Pamiętacie zeszłoroczną wiechę charytatywną dla osiedla U-City Residence przy ul. Henryka Brodatego 10-14 w Warszawie – pierwszą taką wiechę w Polsce! KLIKNIJ TUTAJ BY ZOBACZYĆ FILM Z TEGO WYDARZENIA!

 

 

ACCIONA postanowiła zrobić niestandardową wiechę osiedla U-City Residence w Warszawie - Ursusie. Pomysł niestandardowej wiechy narodził się w ACCIONA, , jednak do inicjatywy zaprosiliśmy generalnego wykonawcę osiedla U-City Residence oraz studio architektoniczne odpowiedzialne za projekt inwestycji. Dzięki tej wiesze Powiślańska Fundacja Społeczne otrzymała pomoc finansową dla świetlic terapeutycznych dla dzieci z Powiśla. 

W tym roku ponownie wspieramy fundację. Przekazaliśmy pieniądze na pomoc psychologiczną i interwencje kryzysowe dla podopiecznych fundacji. Pomoc psychologiczna może pomóc dzieciom zrozumieć i wyrazić swoje emocje w zdrowy, pozytywny sposób. Rozwój emocjonalny w dużym stopniu wpływa na rozwój społeczny. Dzieje się tak, ponieważ sposób, w jaki dziecko czuje, rozumie i wyraża swoje uczucia, ma bezpośredni wpływ na to, jak dziecko wchodzi w interakcje z innymi ludźmi. Jak powiedziały osoby z fundacji to najlepsza inwestycja w przyszłość dzieci – dziękujemy za docenienie i cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć Waszą pracę!

-----------------------------------------------------------

24 lutego ACCIONA została wyróżniona tytułem Firmy Budowlanej Roku 2021. Tytuł Firmy Budowlanej Roku 2021 został przyznany ACCIONA za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym oraz za szczególne osiągnięcia w 2021 roku, wyróżniające naszą na tle branży i konkurencji.

ACCIONA działa od 30 lat na terenie Warszawy realizując projekty budowlane głównie o charakterze mieszkaniowym lub mieszkaniowo-usługowym i jest dumną częścią międzynarodowej grupy ACCIONA której celem jest budowanie lepszej planety poprzez realizowane projekty w obszarach energii odnawialnej, infrastruktury, budownictwa, logistyki i nieruchomości.

Podziel się w social media

30

lat doświadczenia

2900+

sprzedanych mieszkań

200 tys.

m2 inwestycji w Polsce
acciona w mediach społecznościowych >