< Wróć

JESTEŚMY TOP EMPLOYER 2022!

21/01/2022

Jesteśmy Top Employer 2022! Ta nagroda podkreśla nasze zaangażowanie w grupie ACCIONA w promowanie wartości, takich min. jak:
- zrównoważony rozwój,

- różnorodność i inkluzja,

- budowanie mocnych zespołów złożonych z profesjonalistów i ich rozwój,

- a także innowacja i cyfryzacja.

Tym wyróżnieniem Top Employers Institute potwierdza zaangażowanie ACCIONA w umieszczanie zarządzania ludźmi w centrum strategii naszej grupy.

ACCIONA otrzymała certyfikat Top Employer 2022 w Hiszpanii, Brazylii, Meksyku, Australii, USA i Kanadzie. Certyfikat ten potwierdza, że ​​ACCIONA jest jedną z najlepszych pracodawców i podkreśla doskonałe praktyki dotyczące kwestii związanych z budowaniem i zarządzaniem zespołami i ich rozwojem. Otrzymaliśmy również certyfikat Top Employer w Ameryce Północnej,

ACCIONA, poprzez swoją strategię zarządzania ludźmi prowadzimy inicjatywy mające na celu wspieranie zrównoważonego rozwoju, różnorodności wśród pracowników, równouprawnienie płci, promowanie pracowników i ich rozwój.

Jedna z tych inicjatyw, stosowana w sposób przekrojowy we wszystkich projektach firmy, nazywa się „Zrównoważona różnica”, poprzez którą ACCIONA nadaje priorytet zarządzaniu ludźmi w swojej strategii zrównoważonego rozwoju, na równi z celami ekonomicznymi i środowiskowymi.

ACCIONA zatrudnia obecnie 38 000 pracowników 131 narodowości. W 2021 r. indeks Refinitiv Diversity & Inclusion umieścił firmę na 36. miejscu pod względem różnorodności i integracji społecznej na świecie. W 2021 roku ACCIONA otrzymała jako jedyna firma budowlano - inżynieryjna na świecie tytuł lidera różnorodności i inkluzji w miejscu pracy.

ACCIONA działa w Polsce od 30 lat realizując wielorodzinne inwetycje budowlane: budynki oraz osiedla. Najbardziej znane realizacje ACCIONA w Warszawie to m.in. Apartamenty Pańska przy rondzie Daszyńskiego lub aż sześć inwestycji w Miasteczku Wilanów. W 2021 roku ukończyliśmy budowę osiedla U-City Residence przy ul. Henryka Brodatego 10 oraz AR4 przy Al. Rzeczypospolitej 4 w Miasteczku Wilanów – obie inwestycje powstały w dynamicznie rozwijających się dzielnicach stolicy z olbrzymim potencjałej dalszego rozwoju.

Podziel się w social media

30

lat doświadczenia

2900+

sprzedanych mieszkań

200 tys.

m2 inwestycji w Polsce
acciona w mediach społecznościowych >