< Wróć

OSTATNIE MIESZKANIE I REWELACYJNA CENA PROMOCYJNA – SPRAWDŹ!

19/10/2022

To osiedle zostało wybrane Budową Roku 2021 w skali Polski zajmując III miejsce – i mamy tu dla Was ostatnie dostępne mieszkanie w bardzo promocyjnej cenie! 

Zostawcie zapytanie TUTAJ! wrócimy z ofertą!

U-City Residence to:

  • kameralna osiedle przy ul. Henryka Brodatego 10-14
  • jeśli szukasz zieleni, spokoju i komfortu życia to miejsce dla Ciebie
  • jednocześnie stąd szybko i sprawnie dojedziesz do centrum Warszawy
  • osiedle jest już ukończone także zapraszamy serdecznie na spotkanie by poznać uroki tego miejsca oraz obejrzeć ostatnie mieszkanie 
  • niska zabudowa, zieleń z jednej strony, z drugiej strony bliskość żłobków, szkół, przedszkoli i pełna infrastruktura w okolicy buduje komfort przyszłych mieszkańców 
  • mieszkanie HB12.25B usytuowane jest na pierwszym piętrze, widne i ustawne a co najważniejsze gotowe do odbioru na już! 

 

Zapraszamy serdecznie! 

-----------------------------------------------------------

24 lutego ACCIONA została wyróżniona tytułem Firmy Budowlanej Roku 2021. Tytuł Firmy Budowlanej Roku 2021 został przyznany ACCIONA za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym oraz za szczególne osiągnięcia w 2021 roku, wyróżniające naszą na tle branży i konkurencji.

ACCIONA działa od 30 lat na terenie Warszawy realizując projekty budowlane głównie o charakterze mieszkaniowym lub mieszkaniowo-usługowym i jest dumną częścią międzynarodowej grupy ACCIONA której celem jest budowanie lepszej planety poprzez realizowane projekty w obszarach energii odnawialnej, infrastruktury, budownictwa, logistyki i nieruchomości.

Podziel się w social media

30

lat doświadczenia

2900+

sprzedanych mieszkań

200 tys.

m2 inwestycji w Polsce
acciona w mediach społecznościowych >