< Wróć

POZNAJ RYTMO – NAJNOWSZĄ INWESTYCJĘ ACCIONA (WIZUALIZACJE)

17/02/2023

 

Osiedle RYTMO to nowy projekt ACCIONA zlokalizowany na ul. Skarbka z Gór 29 - jednej z najważniejszych ulic warszawskiej Białołęki. Bądź pierwszy/a i poznaj ofertę RYTMO - wypełnij poniższy formularz jeśli jesteś zainteresowany/a mieszkaniami w ramach RYTMO – KLIKNIJ TUTAJ!

RYTMO składa się z dwóch trzykondygnacyjnych budynków- łącznie 105 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach od 37 do 75 m².

Atrakcyjna lokalizacja, ciekawa architektura i duży wybór mieszkań o różnych metrażach, a także liczne udogodnienia – w tym obszerne balkony, garaże podziemne – sprawią, że zarówno single, seniorzy, jak i rodziny z dziećmi znajdą tu wymarzone miejsce do życia.

- Tylko 30 minut od centrum Warszawy
- Bezpośrednie połączenie autobusowe do stacji metra oraz komfortowy wyjazd na trasę S8
- Kameralne ogrodzone osiedle
- 2 nowoczesne niskie, trzykondygnacyjne budynki
- Pełna infrastruktura społeczna – przedszkola, szkoły, sklepy
-Tylko 105 mieszkań od 37 do 75m²
- Na parterach mieszkania z ogródkami
- Mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe

Wypełnij poniższy formularz jeśli jesteś zainteresowany/a mieszkaniami w ramach RYTMO – KLIKNIJ TUTAJ! 

Osiedle Rytmo to nowy projekt zlokalizowany na ul. Skarbka z Gór- jednej z najważniejszych ulic Białołęki. Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem.

Inwestycja składa się z dwóch trzykondygnacyjnych budynków- łącznie 105 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach od 37 do 75 m². Atrakcyjna lokalizacja, ciekawa architektura i duży wybór mieszkań o różnych metrażach, a także liczne udogodnienia – w tym obszerne balkony, garaże podziemne – sprawią, że zarówno single, seniorzy, jak i rodziny z dziećmi znajdą tu wymarzone miejsce do życia. Docenią urok osiedla – niską zabudowę, ciekawą elewację z elementami tynku dekoracyjnego i kameralne klatki schodowe, w których znajduje się nie więcej niż 5 mieszkań.

Wszystko tu potęguje wrażenie bliskości i sprawia, że sąsiedzi bez przymusu mówią sobie z uśmiechem „dzień dobry”, wierząc że taki będzie. Tu żyje się we własnym stylu, w dobrej komitywie z innymi. Spotkanie z przyjaciółmi w ogródku? Czemu nie, wszak jesteśmy w Rytmo!

A teraz, kiedy wiesz już dużo więcej o Rytmo, możesz zdecydować, jakie mieszkanie najbardziej odpowiadałoby Twoim potrzebom. Pomoże Ci w tym wygodna wyszukiwarka dostępnych lokali. Jeśli jednak chciałbyś poznać więcej szczegółów, skontaktuj się z nami telefonicznie lub skorzystaj z zamieszczonego na stronie formularza. Nie trać czasu – pozostał naprawdę ostatni krok do wymarzonego, własnego mieszkania. Czas start, sprawdź jakie to proste!

Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji. Przyszli mieszkańcy inwestycji RYTMO mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji RYTMO znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Os. Derby III 01.

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji RYTMO znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE "STONOGA" w odległości 150 m, PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE SPORTOWA KRAINA w odległości 180 m, Przedszkole Niepubliczne Słoneczny Domek o profilu angielskim w odległości 200 m.

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji RYTMO składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Max, w odległości 350 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 360 m znajduje się Galeria handlowa.

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji RYTMO w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Inwestycja RYTMO przy ul. Skarbka z Gór 29 (10.3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera ACCIONA.

Cały projekt składa się z 105 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Dla przyszłych mieszkańców przewidziano miejsca postojowe podziemne. W inwestycji znajduje się 18 komórek lokatorskich wielkość 2,49 - 4,95 m2

-----------------------------------------------------------

ACCIONA to deweloper godny zaufania. Od 30 lat działamy na terenie Warszawy realizując projekty budowlane głównie o charakterze mieszkaniowym lub mieszkaniowo-usługowym.

24 lutego 2022 roku ACCIONA została wyróżniona tytułem Budowlanej Firmy Roku 2021. Tytuł Firmy Budowlanej Roku 2021 został przyznany ACCIONA za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym oraz za szczególne osiągnięcia w 2021 roku, wyróżniające naszą na tle branży i konkurencji przez magazyny Builder oraz niezależną Radę Naukową.

Jesteśmy dumną częścią międzynarodowej grupy ACCIONA, której celem jest budowanie lepszej planety poprzez realizowane projekty w obszarach energii odnawialnej, infrastruktury, budownictwa, logistyki i nieruchomości.

Podziel się w social media

30

lat doświadczenia

2900+

sprzedanych mieszkań

200 tys.

m2 inwestycji w Polsce
acciona w mediach społecznościowych >