< Wróć

RUSZA OSTATNI ETAP SPRZEDAŻY OSIEDLA BLANCO – HITU SPRZEDAŻOWEGO ACCIONA!

04/11/2022

BLANCO to pierwsza inwestycja dewelopera dobrze znanego w Warszawie – firmy ACCIONA, zlokalizowana poza granicami Warszawy, w pobliskim Pruszkowie. To nowoczesne osiedle, którego budowa trwa w najlepsze, oferuje aż 300 mieszkań w siedmiu budynkach wielorodzinnych usytuowanych nieopodal centrum Pruszkowa. BLANCO to hit sprzedażowy ACCIONA, pierwszy etap osiedla sprzedał się błyskawicznie. Drugi etap sprzedaży także cieszył się olbrzymim zainteresowaniem klientów. Teraz deweloper wprowadza na rynek ostatnie mieszkania w ramach tej inwestycji, znajdujące się w budynku I.  

Sprzedaż ostatnich mieszkań II etapu osiedla BLANCO powstającego obok centrum Pruszkowa i stacji WKD Pruszków ruszyła - prześlij swoje zapytanie KLIKNIJ TUTAJ! 

Osiedle BLANCO jest pierwszą inwestycją dewelopera ACCIONA poza granicami stolicy. Inwestycja powstaje w Pruszkowie, który jest częścią aglomeracji warszawskiej i który pozostaje jednym z najlepiej skomunikowanych przedmieść Warszawy ze stolicą. 

BLANCO to:
📌 7 nowoczesnych budynków mieszkalnych przy ul. Lipowej 42 w Pruszkowie
📌 nowoczesna i funkcjonalna architektura inwestycji
📌 300 mieszkań 2, 3, 4 pokojowych od 37 do 88,5 m2
📌 bardzo dobra lokalizacja - blisko centrum Pruszkowa oraz stacji WKD Pruszków
📌 sprawny dojazd do Warszawy oraz rozbudowana lokalna infrastruktura

Poznaj BLANCO, odwiedź stronę inwestycji KLIKNIJ TUTAJ!  

Lokalizacja osiedla BLANCO to obok atrakcyjnej ceny jeden z jego największych atutów. Osiedle położone jest blisko centrum Pruszkowa przy ul. Lipowej 42. Na jego kształt składa się siedem kameralnych, wielorodzinnych budynków mieszkalnych o nowoczesnej i funkcjonalnej architekturze, w których łącznie dostępnych jest 300 lokali. Ich metraż waha się od 37,5 do 88,5 m². Wśród nich znajdą się mieszkania 2-, 3- lub 4-pokojowe, z loggiami, balkonami, tarasami lub ogródkami. Przyszli mieszkańcy osiedla mogą także liczyć na miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz plac zabaw dla dzieci. 

Pruszków to miasto położone w aglomeracji warszawskiej, zaledwie 18 km od centrum stolicy, jednak skomunikowane ze stolicą dużo lepiej niż niektóre dzielnice Warszawy. Do Warszawy można z niego dojechać zarówno samochodem (A2 lub Alejami Jerozolimskimi) oraz komunikacją publiczną (w tym także PKP, SKM i przede wszystkim WKD) – dojazd zajmuje około 20 minut i pozwala szybciej dotrzeć do centrum Warszawy niż z niektórych dzielnic stolicy.

– Pierwsza inwestycja ACCIONA poza granicami stolicy była dla nas swoistym wyzwaniem, bowiem mieliśmy wobec niej konkretne wymagania: dobry dojazd do centrum Warszawy oraz pełną infrastrukturę w najbliższej okolicy. Cel został osiągnięty, ponieważ dobrze skomunikowany Pruszków znajduje się zaledwie kilkanaście kilometrów od Warszawy, a w otoczeniu nowopowstającego osiedla BLANCO znajdują się m.in.: sklepy spożywcze, galeria handlowa, przedszkole publiczne, szkoła podstawowa, szpital i pływalnia oraz stacja WKD Pruszków. Dzięki temu BLANCO stanowi atrakcyjne miejsce do zamieszkania dla osób, które poszukują spokoju, komfortu życia codziennego i zawodowego z możliwością aktywnego wypoczynku w okolicy – mówi Katarzyna Unold, Dyrektorka Zarządzająca ACCIONA w Polsce.  

Na budowie BLANCO powstaje właśnie konstrukcja żelbetowa i montaż okien. Trwają też roboty murowe oraz instalacje sanitarne i elektryczne. Na ukończonych konstrukcjach wykonywane są warstwy dachowe oraz murowanie kominów. Więcej zdjęć i informacji na temat inwestycji ACCIONA w Pruszkowie, znaleźć można na stronie dewelopera: www.acciona-nieruchomosci.pl/blanco, gdzie prowadzony jest i aktualizowany co miesiąc Dziennik Budowy. Aktualnie trwa sprzedaż II etapu osiedla – pierwszy cieszył się ogromnym zainteresowaniem ze strony nabywców i okazał się hitem sprzedażowym dewelopera. Teraz na rynek trafiają już ostatnie mieszkania w ramach II etap inwestycji. 

Pierwszy etap inwestycji BLANCO spotkał się z ogromnym zainteresowanie ze strony klientów, w tym wielu klientów lokalnych z Pruszkowa, którzy docenili lokalizację tej inwestycji – blisko centrum miasta, WKD Pruszków, nowoczesną architekturę i niezwykle atrakcyjną cenę, szczególnie w zestawieniu z cenami warszawskich inwestycji, dużo gorzej skomunikowanych z centrum stolicy. Obecnie widzimy także rosnące zainteresowanie osiedlem wśród mieszkańców Warszawy, dla których cena, lokalizacja i wygląd osiedla także mają ogromne znaczenie i dla których mieszkanie w ramach BLANCO jest ostatnią szansą na zakup mieszkania mając na uwadze nie tylko bardzo wysokie obecnie ceny mieszkań w Warszawie, ale także inflację oraz drożyznę, które sprawiają, że zdolność nabywcza Polaków spada. Dodatkowo widzimy dość duży udział klientów gotówkowych, którzy poprzez inwestycję w nieruchomość chcą zabezpieczyć swoje oszczędności przed galopującą inflacją w Polsce, co przy ciągle rosnących cenach nieruchomości jest dobrym sposobem ochrony kapitału  – dodaje Unold. 

Zakończenie budowy BLANCO planowane jest na III kwartał 2023 rok.

          

-----------------------------------------------------------

24 lutego ACCIONA została wyróżniona tytułem Firmy Budowlanej Roku 2021. Tytuł Firmy Budowlanej Roku 2021 został przyznany ACCIONA za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym oraz za szczególne osiągnięcia w 2021 roku, wyróżniające naszą na tle branży i konkurencji.

ACCIONA działa od 30 lat na terenie Warszawy realizując projekty budowlane głównie o charakterze mieszkaniowym lub mieszkaniowo-usługowym i jest dumną częścią międzynarodowej grupy ACCIONA której celem jest budowanie lepszej planety poprzez realizowane projekty w obszarach energii odnawialnej, infrastruktury, budownictwa, logistyki i nieruchomości.

Podziel się w social media

30

lat doświadczenia

2900+

sprzedanych mieszkań

200 tys.

m2 inwestycji w Polsce
acciona w mediach społecznościowych >