< Wróć

RUSZAJĄ PRACE BUDOWLANE W RAMACH INWESTYCJI BLANCO

01/09/2021

BLANCO jest pierwszą inwestycją realizowaną przez ACCIONA poza stolicą, aczkolwiek ciągle w granicach aglomeracji warszawskiej. Pruszków znajduje się zaledwie 18km od centrum Warszawy i właśnie tutaj powstanie kolejna inwestycja deweloperska ACCIONA. 

BLANCO powstaje w Pruszkowie przy ul. Lipowej 42. W ramach inwestycji powstanie aż siedem budynków wielorodzinnych, w tym sześć budynków 5-kondygnacyjnych i jeden budynek 4-kondygnacyjny. Łącznie w ramach inwestycji dostępnych będzie 300 mieszkań o metrażach od 37.5m2 do 87m2 – są to mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe z tarasami, balkonami, loggiami i ogrodami. Dodatkowo dla mieszkańców przewidziane są miejsca postojowe w garażu podziemnym. Prace budowlane będą realizowane w dwóch etapach, budowa etapu pierwszego potrwa 20 miesięcy i zakończy się w II kwartale 2023 roku. Zakończenie całego projektu obejmującego obydwa etapy planowane jest na rok 2024.

Co przemawia za wyborem mieszkania w ramach inwestycji BLANCO:
📌 rewelacyjna lokalizacja (blisko centrum Pruszkowa oraz stacji WKD Pruszków)
📌 bardzo dobra komunikacja z centrum Warszawy (zarówno samochodem jak i kolejką WKD szybko i sprawnie dotrzemy do Warszawy)
📌 piękna, nowoczesna architektura 

📌 pełna infrastruktura wokół BLANCO (szkoły, przedszkola, żłobki, ośrodki sportu i rekreacji, centrum handlowe, liczne sklepy i restauracje)
📌 atrakcyjna cena

Generalnym Wykonawcą BLANCO jest firma Alfa Bet Polska a autorem projektu architektonicznego ppfp architekci. 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do złożenia zapytania na stronie:  https://acciona-nieruchomosci.pl/blanco-pruszkow/

Strona inwestycji:

https://blanco.acciona-nieruchomosci.pl/

 

Na wprost BLANCO przy ul. Lipowej 51 w lokalu usługowym na parterze U01 zlokalizowane jest Biuro Sprzedaży ACCIONA obsługujace Klientów zainteresowanych nabyciem mieszkania w ramach tej inwestycji. Celem umówienia się na spotkanie zapraszamy do kontaktu:

☎️ 22 402 25 75

📧 sprzedaz@acciona.com

Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 12 -16 (prosimy o wcześniejsze umówienie się na spotkanie).

-----------------------------------------------------------------

Zapraszamy do śledzenia postępów budowy oraz informacji o kolejnych inwestycjach i nowych projektach ACCIONA w naszych mediach społecznościowych:

👍 Facebook: www.facebook.com/acciona.polska 

👔 LinkedIn: www.linkedin.com/company/accionanieruchomosci/ 

Podziel się w social media

30

lat doświadczenia

2900+

sprzedanych mieszkań

200 tys.

m2 inwestycji w Polsce
acciona w mediach społecznościowych >