< Wróć

ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI M.IN. DLA UKRAIŃCÓW – ZOBACZ PODSUMOWANIE AKCJI

07/04/2022

W bezpośredniej odpowiedzi na działania wojenne na terenie Ukrainy postanowiliśmy zorganizować natychmiastową akcję zbiórki żywności dla Banku Żywności SOS w Warszawie, która następnie trafi do osób najbardziej potrzebujących – w tym momencie Ukraińców przybywających do Polski. 

 

Na zdjęciach od prawej: Katarzyna Unold – Dyrektorka Zarządzająca ACCIONA, Iwona Wojtaszek – Kierowniczka ds. Współpracy z biznesem Bank Żywności SOS w Warszawie oraz Monika Kostrzębska –Członkini Zarządu ACCIONA, Dyrektorka Finansowa oraz Karol.

 

„Cieszymy się, że ACCIONA po raz kolejny włączyła się w zbiórkę żywności dla osób potrzebujących. Bank Żywności SOS  w Warszawie na co dzień pozyskuje żywność zagrożoną zmarnowaniem i przekazuje ją osobom w potrzebie. W odpowiedzi na bieżącą sytuację, Fundacja intensyfikuje działania organizując zbiórki żywności. Zebrane jedzenie przeznaczy dla ludzi przyjeżdżających do Polski z Ukrainy..” – podziękowała ACCIONA Iwona Wojtaszek – Kierowniczka ds. Współpracy z Biznesem Bank Żywności SOS w Warszawie. 

Do zbiórki żywności zaprosiliśmy Pracowników ACCIONA i naszych Klientów. Prosiliśmy o najpilniejsze produkty żywnościowe w tym m.in.: herbatę, kawę, cukier, wodę, dania gotowe, konserwy, przetwory warzywne, dania dla dzieci, makarony, kasze, słodycze, czekolady, batony. Dary można było zostawiać m.in. w naszych Biurach Sprzedaży ACCIONA w Wilanowie, Ursusie oraz w Pruszkowie. Także ACCIONA dokonała zakupu żywności na potrzebę akcji. 

Łącznie udało nam się zebrać 245 kilogramów żywności, która niezwłocznie trafiła do Banku Żywności SOS w Warszawie i została przekazana najbardziej potrzebującym.

Dziękujemy Wszystkim, którzy zaangażowali się w niniejszą akcję! 

Podziel się w social media

30

lat doświadczenia

2900+

sprzedanych mieszkań

200 tys.

m2 inwestycji w Polsce
acciona w mediach społecznościowych >