< Wróć

BUDUJEMY BLANCO – SPRAWDŹ NAJNOWSZE ZDJĘCIA Z BUDOWY

07/01/2022

Coraz więcej dzieje się na placu budowy BLANCO w Pruszkowie przy ul. Lipowej 42 Sprawdź zdjęcia z budowy z grudnia – KLIKNIJ TUTAJ

BLANCO to:

  •  7 nowoczesnych budynków mieszkalnych
  •  Łącznie 300 mieszkań 2, 3, 4 pokojowych od 37 do 87m2
  •  Bardzo dobra lokalizacja – blisko centrum Pruszkowa oraz stacji WKD Pruszków
  •  Sprawny dojazd do Warszawy oraz rozbudowana lokalna infrastruktura

 

O rozpoczęciu II etapu sprzedaży tego osiedla będziemy informować, tymczasem zapraszamy do poznania BLANCO i odwiedzenia strony inwestycji- KLIKNIJ TUTAJ  

Osiedle BLANCO to najnowsza inwestycja ACCIONA, pierwsza poza granicami stolicy jednak ciągle w obszarze aglomeracji warszawskiej. Pruszków położony jest zaledwie 18km od centrum Warszawy i 15 km od lotniska im. Chopina w Warszawie. Miasto dynamicznie się rozwija także w związku z bardzo dobrą komunikacją z warszawą (zarówno drogową, jak też kolejową). W 20 minut dojedziemy do Warszawy zarówno samochodem jak też PKP, koleją WKD dojazd zajmuje około 25 minut.

Miasto obfituje w piękne parki i liczne tereny zielone oraz rekreacyjne. Dostępna tu jest pełna infrastuktura z licznymi jednostaki edukacyjnymi (szkoły, żłobki i przedszkola), punktami gastronomicznymi oraz usługowymi oraz nowoczesnym centrum handlowym.

Pod kątem atrakcyjności nowych mieszkań w Pruszkowie na tle cen ze stolicy Pruszków wypada bardzo konkurencyjnie, można tu znaleźć nowe mieszkanie od dewelopera z rynku pierwotnego w bardzo atrakcyjnej cenie – co sprawia, że mieszkania w Pruszkowie cieszą się olbrzymią popularnością. Mieszkanie w Pruszkowie może być odpowiedzią dla osób, które zadają sobie pytanie jak w obliczu wysokich i ciągle rosnących cen w Warszawie kupić mieszkanie w Warszawie lub w pobliżu Warszawy.

Podziel się w social media

30

lat doświadczenia

2900+

sprzedanych mieszkań

200 tys.

m2 inwestycji w Polsce
acciona w mediach społecznościowych >